Vidíte kočku, nebo botu na podpatku? Optická iluze odhalí vaši emoční inteligenci

Video Video
5. 5. 2023 7:00
Následující optická iluze může prozradit skryté složky osobnosti. Na obrázku se nachází černá kočka, ale i bota na podpatku. Podle toho, co spatříte jako první, zjistíte, zda máte vysokou emoční inteligenci.
Vidíte kočku, nebo botu na podpatku? Optická iluze odhalí vaši emoční inteligenci | Video: TikTok/Mia Yilin

Pokud jste nejprve na obrázku uviděli černou kočku se zvednutým dlouhým ocasem, dobře se orientujete v myšlenkách i pocitech ostatních lidí, uvádí na TikToku uživatelka Mia Yilin, která pravidelně sdílí optické iluze, jež dosahují i několika milionů zhlédnutí. "Také víte, jak s lidmi co nejlépe jednat. Výsledkem je, že jste velmi populární a patříte mezi profesionály v navazování kontaktů," uvádí ve videu.

Ti, kteří naopak jako první spatří ženskou nohu v botě na podpatku, patří mezi spíše logicky uvažující a čestné lidi. "Pokud se ocitnete v dilematu, vždy se rozhodnete morálně správně. A to i kdyby to mělo znamenat, že ublížíte sobě nebo svým vztahům," popisuje tiktokerka ve virálním videu. Takoví lidé vždy podle ní zanechají mezi ostatními skvělý dojem.

Video s optickou iluzí zhlédlo na sociální síti několik stovek tisíc uživatelů. V komentářích většinou uváděli, že popsané vlastnosti na ně až překvapivě sedí. "Kočka, trefila jsem to. Až na to, že jsem extrémně introvertní. Jsem ale velmi dobrá ve společnosti, jen ji nemám ráda," vtipkovala jedna z uživatelek. Někteří komentující se ale pozastavovali nad tím, že oba objekty viděli naráz ve zlomku sekundy.

Máte bdělý mozek? Na to odpoví optická iluze s písmeny

Máte bdělý mozek? Na to odpoví optická iluze s písmeny | Video: Aktuálně.cz
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy