VIDEO Sex v krabici na pódiu. V USA startuje nový pořad

ČTK ČTK
27. 2. 2015 14:00
Nový televizní pořad nabízí "nejextrémnější terapii" párům se sexuálními problémy. Dnes má premiéru v americké televizi.
"Sex box" na pódiu. Vidět prý nic nebude... | Video: YouTube

New York – Párům v novém americkém pořadu Sex Box se předepisuje jednoduchá věc: Jít do uzavřeného boxu bez oken umístěného přímo na pódiu a pomilovat se tam. A pak si o tom popovídat s odborníky. Nikoho asi nepřekvapí, že program vyvolal dost negativních reakcí ještě před odvysíláním.

Skupiny Parents Television Council, One Million Moms a National Center on Sexual Exploitation oznámily, že sesbíraly více než 38 tisíc podpisů na petici vyzývající kanál WE TV, aby dal pořad k ledu. Televize nicméně hodlá první díl odvysílat v pátek 27. února večer (v noci na sobotu SEČ), tak jak má v plánu.

Sex Box je adaptací britského pořadu, kde se tři terapeuti sejdou s páry, které mají ve svém vztahu nějaký sexuální problém. V první americké epizodě je žena, která ztratila zájem o sex poté, co porodila dítě. Muž z dalšího páru se pro změnu nezajímá o to, zda jeho manželka dosáhla orgasmu.

Na úvod pořadu si pár popovídá s terapeutem Chrisem Donaghuem, který se jich poté zeptá: "Jste připraveni vstoupit do sex-boxu?" Pár vejde do bedny na pódiu, která se po dobu, co jsou uvnitř, koupe v růžovém světle reflektorů.

Koncept zní dráždivě, ale ve skutečnosti není vidět vůbec nic. Nikdo se nesvléká před publikem, páry se dokonce ani neobejmou. A když se vynoří z bedny, přispěchají asistentky přesvědčit se, že mají důkladně zapnuté župany.

Díky endorfinům se párům lépe mluví o problémech

"Milovat se v bedně na pódiu nám zpočátku nahánělo strach, ale zároveň to bylo vzrušující," řekl Chris z Kalifornie, jehož manželka po porodu odmítala sex. Televizní terapie v tomto případě do jisté míry zabrala - manželka je opět těhotná.

Televize připouští, že sex v bedně na pódiu je tím, co má k pořadu přitáhnout diváky, jimž poté moderátor předloží silné příběhy účastnících se párů. Podle terapeuta Donaghuea má ale sex v rámci pořadu ještě jeden účel - díky vyplaveným endorfinům se páry snáz uvolní a mohou lépe mluvit o svých problémech.

 

Právě se děje

před 42 minutami

Festival Malá inventura začal udílením cen České divadelní DNA

Asociace nezávislých divadel Českých republiky, režisér Jakub Čermák za inscenaci souboru Depresivní děti touží po penězích a Divadlo X10 se stali držiteli cen Česká divadelní DNA za mimořádný počin na poli nového divadla. Ocenění za dlouhodobý přínos, rozvoj a podporu nového divadla získal časopis Svět a divadlo, cenu za podporu a prezentaci české kultury v zahraničí obdržela předsedkyně občanského sdružení Tanec Praha Yvona Kreuzmannová. Předáním cen ve čtvrtek večer v pražském divadle Studio Hrdinů začal 18. ročník festivalu Malá inventura. Ten na více než 20 místech v Praze nabídne pět desítek inscenací, potrvá 10 dnů.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Irský premiér Leo Varadkar podal demisi

Irský premiér Leo Varadkar ve čtvrtek podal demisi. V čele vlády nicméně zůstane do doby, než se podaří zvolit jeho nástupce. V Irsku se na počátku února konaly předčasné parlamentní volby. Tři velké strany získaly zhruba stejný počet mandátů a cesta k vytvoření nové vlády je vzhledem k jejich vzájemné nevraživosti složitá. Kvůli rozložení sil není vyloučené ani to, že se budou konat další předčasné volby.

Poslanci takzvaného Dáilu, tedy dolní komory irského parlamentu, se ve čtvrtek sešli na ustavující schůzi. Podle očekávání se žádné ze tří velkých stran nepodařilo získat dostatek hlasů, aby byl její kandidát zvolen novým premiérem.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Tesla může vykácet část lesa na pozemku pro továrnu u Berlína, rozhodl soud

Americký výrobce elektromobilů Tesla může pokračovat v kácení lesa na pozemku nedaleko Berlína, kde chce vybudovat první továrnu v Evropě. Rozhodl o tom dnes berlínský vrchní správní soud, který zamítl stížnosti dvou ekologických organizací. Proti rozhodnutí se nelze odvolat, informovala agentura DPA.

Přípravu pozemku na výstavbu továrny v braniborské obci Grünheide, která leží několik kilometrů jihovýchodně od německé metropole, pozastavil vrchní správní soud v pondělí, aby mohl posoudit stížnosti ochránců přírody. Dnes rozhodl, že americká firma splnila všechny zákonné požadavky nutné ke kácení lesa. Před začátkem vegetačního období hodlá Tesla vykácet borovicový les na rozloze 90 hektarů.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Nové Mexiko žaluje internetovou společnost Google, firma prý sbírala osobní údaje školáků

Generální prokurátor Nového Mexika Hector Balderas zažaloval americkou internetovou společnost Google. Tvrdí, že firma v tomto státě získala osobní údaje školáků, čímž porušila jejich právo na soukromí. Informovala o tom dnes agentura Reuters.

Google podle Balderase využil řadu svých produktů, jako je například e-mailová služba Gmail, ke sběru informací o studentech ve věku do 13 let, a to bez souhlasu jejich rodičů.

Balderas již předloni podal podobnou žalobu na Google a několik dalších technologických podniků, ve které firmy obvinil z nezákonného sběru údajů z mobilních aplikací určených dětem. Firmy pochybení popírají, na rozhodnutí soudu se stále čeká.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 3 hodinami

Bývalý poradce prezidenta USA Trumpa byl odsouzen na 40 měsíců do vězení

Bývalý poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa byl odsouzen ke 40 měsícům vězení. Roger Stone byl loni shledán vinným v sedmi bodech obžaloby včetně lhaní Kongresu, ovlivňování svědka a maření vyšetřování. Prokuratura původně požadovala trest v rozmezí sedmi až devíti let.

Trump navržený trest kritizoval jako příliš přísný a ministr spravedlnosti William Barr doporučil nižší trest.

Podle dnešního rozsudku dostal Stone 18 měsíců za ovlivňování svědka, 12 měsíců za lhaní a 40 měsíců za maření vyšetřování. Tresty si bude odpykávat souběžně. K verdiktu patří ještě pokuta 20 tisíc dolarů (465 tisíc korun).

Trump na rozsudek reagoval sdělením, že bude případ sledovat a v určité chvíli učiní patřičné rozhodnutí. Stone má podle něj velkou šanci na "naprosté očištění".

Zdroj: ČTK
Další zprávy