"Co to je?" Policisté nevěřili svým očím, kam se vysoký muž dokázal schovat

Video Video
28. 5. 2023 7:20
Při zásahu v drogovém doupěti v americkém státě Ohio se jeden z podezřelých schoval před policisty do sušičky na prádlo. Jeho úkryt ale strážníci odhalili díky služebnímu psovi, který muže nalezl a vyštěkal. Bizarní situaci zachytila kamera na těle jednoho z policistů.
Muž se před policisty schoval do sušičky na prádlo. | Video: Reuters

K protidrogovému zátahu došlo 6. května ve městě Cleveland na východě Spojených států. Záběry ukazují, jak policisté v domě nejdříve nalezli ženu a muže, které začali vyslýchat. Služební pes ale stále štěkal, až strážníky dovedl do další části objektu, kde poté odhalili dalšího podezřelého.

Ten se schovával ve velmi malém prostoru v sušičce na prádlo. Jakmile ho policisté vyzvali, začal se postupně ze spotřebiče soukat ven. "Co to, kur*a, je?" prohlásil v tu chvíli nevěřícně jeden ze strážníků. Ti poté poměrně vysokému mužovi ihned nasadili pouta a společně s dalšími šesti lidmi ho odvezli na služebnu.

Při zátahu policie nalezla několik typů drog jako metamfetamin, kokain, marihuanu a xanax, poté i injekční stříkačky a další drogové pomůcky. Všichni nyní čelí obvinění z držení drog, někteří k tomu ještě neuposlechnutí příkazu k zatčení. "Policejní oddělení Elyria věří, že zatčení těchto osob učinilo čtvrť Eastern Heights a celou komunitu bezpečnějším místem," uvedla policie ve svém prohlášení.

Video: Čtyři minuty. Policie zveřejnila bleskový zásah "hrdinů z Nashvillu" (29. 3. 2023)

Přivolaní strážníci útočnici zastřelili za pouhé čtyři minuty od proniknutí do budovy. | Video: Reuters
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy