Američané hledají lásku u Češek. Natočí o tom reality show

Zuzana Mocková Zuzana Mocková
10. 6. 2014 10:00
Zanedlouho by se mohla v českém hlavním městě natáčet online reality show, ve které budou američtí muži hledat lásku u českých žen.
Americká reality show
Americká reality show | Foto: American Love in Prague / Facebook

Praha – Producent Arturo Garcia přišel s nápadem, jak osamělým Američanům najít tu pravou lásku. Za velkou louží se totiž údajně zaměřují hlavně na kariéru a milostný život odkládají na druhou kolej.

Trable s ženami si proto pojedou vyřešit do České republiky, kde se v romantických kulisách historického velkoměsta hodlají seznámit s místními dívkami.

Show se zaměří i na kulturní rozdíly Čechů a Američanů.
Show se zaměří i na kulturní rozdíly Čechů a Američanů. | Video: YouTube

Průvodcem nezadaných mužů má být najatý herec Peter Meso původem z Polska, který už 10 let žije v Česku. V show bude hrát roli znalce českých žen Němce Fritze Steinera, showmana a kulturisty, který bude pány na lovu motivovat a pomůže jim najít tu pravou.

Jak tvůrci slibují, během castingových kol vyberou různorodý mix Američanů, aby české dámy a slečny měly z čeho vybírat.

Během reality show se pak očekává, že se témata hovorů budou stáčet i na porovnávání kulturních rozdílů mezi Čechy a Američany, na což producent sází a doufá, že právě to přitáhne více lidí k monitorům.

Přeprava soutěžících do Prahy, produkce a televizní kanál na serveru YouTube ale něco stojí. Proto Arturo, který bude prý také jedním z Američanů hledajících českou ženu, žádá o finanční podporu prostřednictvím serveru Kickstarter.com.

Jeho cílová částka je pět tisíc dolarů (cca 100 tisíc korun). Zatím mu na projekt s názvem American Love in Prague přispěli jen čtyři lidé, a to částkou 111 dolarů.

 

Právě se děje

Další zprávy