Anonymita už neexistuje. Facebook sex na dovolené nepromíjí

jaz
11. 7. 2014 13:12
V posledních dnech zaujal zahraniční média příběh opilé dívky, která byla natočena při sexuálních praktikách v nočním klubu na dovolené. Přes Facebook se o události dozvěděla média i její rodina.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

Magaluf – Devatenáctiletá Emily Gaythwaite z Irska vyrazila s kamarádkou na letní dovolenou do letoviska Magaluf, nechvalně proslulého svým nočním životem.

Večer se zašly pobavit do tamního podniku Alex's Bar, kde se místní i turisté baví sexuálními hrami přímo na tanečním parketu. Opilé dívce prý nabídli, že pokud se zapojí do sexuální soutěže, vyhraje dovolenou. Za povzbuzování přítomných tak Emily uspokojila celkem 24 mužů. Namísto opravdové dovolené ale vyhrála jen drink z ginu a vodky v hodnotě pěti eur.

Rodiče své dceři odpustili

Účastníci párty si celou událost natočili na mobilní telefony a následně ji nahráli na YouTube. Prostřednictvím Facebooku a Twitteru se záznam dostal do hledáčku médií a nakonec i k hluboce pobožné rodině Emily.

"Je to krásná dívka a hledala vzrušení. Před několika týdny ale udělala hroznou chybu a bylo jí odpuštěno. Její rodina ji miluje a bude ji chránit ve své víře. Ale všichni jsme z toho zničení," řekl Mirror blízký přítel rodiny, která odmítá věc komentovat. Do médií pouze vzkázala, že své dceři odpustila.

Video i zprávy z médií se dál šíří po sociálních sítích, kde se o skandálu hojně diskutuje, a kromě kritizování lehkovážné dívky přidávají někteří i vlastní zkušenosti z dovolené ve Španělsku.

Praktikami nočních klubů se zabývá policie

"Video s dívkou, která uspokojuje 24 mužů v Magalufu za pití zdarma, je nejvíce znepokojivá věc, jakou jsem kdy viděl," napsal jeden uživatel Twitteru a další se přidal s tím, že mu záběry z nočního klubu připomínají vlastní dovolenou z roku 2008, kde se odehrálo něco podobného. Vyhledávané video, které je zveřejněné jen pár dní, tak stačilo zhlédnout milion uživatelů.

Na místní podnik se také snesla vlna kritiky s tím, že láká mladé turistky na alkohol zdarma, opije je a poté je nutí do sexuálních praktik. To ale vedení nočního klubu popírá. Emily prý byla naprosto střízlivá a do hry se zapojila zcela dobrovolně.

Poté, co se skandál dostal na veřejnost, se podle Irish Mirror začala o noční klub zajímat i španělská policie. Sám starosta Magalufu Manuel Onieva nařídil policejní vyšetřování podobných barů v obci. Těm za takovouto činnost hrozí pokuta nebo zákaz činnosti.

"Je to čím dál horší. Tohle chování udělalo z Magalufu hrozné místo. Slova dámy a pánové by měla být z anglického slovníku odstraněna za to, co jsem tu viděla," řekla Mirror barmanka Emma Gonzales, která tvrdí, že podobné praktiky jsou u zahraničních turistů na denním pořádku.

 

Právě se děje

před 20 minutami

Biker Cink si v Novém Městě zopakoval čtvrté místo z úvodu SP

Biker Ondřej Cink dojel v závodě Světového poháru v cross country v Novém Městě na Moravě čtvrtý, stejně jako před týdnem v úvodu seriálu v německém Albstadtu. S velkým náskokem dnes zvítězil Brit Thomas Pidcock.

Cink se na domácí trati držel od začátku v popředí, a přestože se mu vzdalovaly medailové pozice a jel dlouho osamocený, dokázal udržet cenné čtvrté místo. Na Pidcocka měl ztrátu přesně dvou minut.

před 36 minutami

Vrtulník zasahoval u nehody na dálnici D11. Úsek už je průjezdný

Nákladní vůz najel odpoledne na 51. kilometru dálnice D11 ve směru na Prahu do vozidla silničářů. Při nehodě utrpěl jeden silničář zranění, na místě zasahoval vrtulník. Dálnice byla v místě nehody asi 30 minut uzavřena, řekla mluvčí hasičů Dagmar Zemanová. Provoz byl obnoven před 17:00.

Auto silničáře při nehodě podle Zemanové srazilo. Nehoda se stala krátce po 16:00. Pětatřicetiletý muž utrpěl středně těžká zranění nohou a hlavy, letecky byl po ošetření převezen do královéhradecké nemocnice, řekla mluvčí záchranářů Petra Homolová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy