Láska kila přenáší: Váží 346 kilo, hubne kvůli svatbě

jaz
28. 4. 2014 10:32
Jedna z nejtlustších žen světa hodlá zhubnout pro svého o šestnáct let mladšího přítele. Teď shání peníze na chirurgický zákrok.
Charity Pierce s přítelem
Charity Pierce s přítelem | Foto: Profimédia.cz

Des Moines (Iowa) – Osmatřicetiletá Charity Pierce váží 346 kilo. Kvůli své váze skoro nevychází z domu a potýká se s mnoha zdravotními problémy. Teď se svobodná matka dospívající dcery rozhodla provdat se za teprve dvaadvacetiletého partnera.

"Chci se vdát za Tonyho a být schopná jít uličkou k oltáři. Chci mít šaty s vlečkou a kovbojské boty a klobouk a chci tancovat celou noc," řekla Daily Mail Charity, která svou záchranu vidí v podvázání žaludku.

Charity bojovala s váhou už od dětství.
Charity bojovala s váhou už od dětství. | Video: YouTube

Motivuje ji láska

Tento chirurgický zákrok je ochotna provést jen jedna nemocnice v Houstonu, ale náklady spojené s výkonem a cestou jsou pro invalidní samoživitelku příliš vysoké. Proto Charity shání pět tisíc dolarů na speciální sanitku. Do obyčejného auta by se totiž nevešla.

Charity je ale pro svůj boj s kily odhodlaná. Je si vědoma svého zhoršujícího zdravotního stavu, a proto je pro ni svatba velkou motivací. Chtěla by se také dožít toho, až bude její dcera končit školu.

 

Právě se děje

před 33 minutami

Na dálnici D1 havaroval kamion, vozovka byla kvůli vysypaným plechům neprůjezdná

Na dálnici D1 u Ostravy havaroval v noci na úterý kamion, na dálnici se vysypaly balíky plechu. Směr na Prahu byl několik hodin neprůjezdný, náklad bylo potřeba přeložit. Dálnice byla znovu otevřena před 06:00, informovalo Národní dopravní informační centrum.

Nehoda se stala kolem 02:00 na 345. kilometru D1. Kamion narazil do svodidel. Podle policejního webu byly vysypané balíky s plechem asi šest metrů dlouhé.

Řidiči z D1 sjížděli na 349. kilometru u Klimkovic, zpátky se vraceli na 342. kilometru u Bravantic.

Zdroj: ČTK
Další zprávy