Láska kila přenáší: Váží 346 kilo, hubne kvůli svatbě

jaz
28. 4. 2014 10:32
Jedna z nejtlustších žen světa hodlá zhubnout pro svého o šestnáct let mladšího přítele. Teď shání peníze na chirurgický zákrok.
Charity Pierce s přítelem
Charity Pierce s přítelem | Foto: Profimédia.cz

Des Moines (Iowa) – Osmatřicetiletá Charity Pierce váží 346 kilo. Kvůli své váze skoro nevychází z domu a potýká se s mnoha zdravotními problémy. Teď se svobodná matka dospívající dcery rozhodla provdat se za teprve dvaadvacetiletého partnera.

"Chci se vdát za Tonyho a být schopná jít uličkou k oltáři. Chci mít šaty s vlečkou a kovbojské boty a klobouk a chci tancovat celou noc," řekla Daily Mail Charity, která svou záchranu vidí v podvázání žaludku.

Charity bojovala s váhou už od dětství.
Charity bojovala s váhou už od dětství. | Video: YouTube

Motivuje ji láska

Tento chirurgický zákrok je ochotna provést jen jedna nemocnice v Houstonu, ale náklady spojené s výkonem a cestou jsou pro invalidní samoživitelku příliš vysoké. Proto Charity shání pět tisíc dolarů na speciální sanitku. Do obyčejného auta by se totiž nevešla.

Charity je ale pro svůj boj s kily odhodlaná. Je si vědoma svého zhoršujícího zdravotního stavu, a proto je pro ni svatba velkou motivací. Chtěla by se také dožít toho, až bude její dcera končit školu.

 

Právě se děje

před 49 minutami

Řada pojišťoven pojistí Čechům riziko covid-19 v celé Evropě

Řada pojišťoven v letní sezoně pojistí Čechům léčebné výlohy v souvislosti s nemocí covid-19 i v zemích, které ministerstvo zahraničí označuje jako rizikové nebo vysoce rizikové, tedy v celé Evropě. Některé tyto pojistky zlevňují. Pojišťovny pouze nekryjí riziko koronaviru v zemích, kam ministerstvo zahraničí přímo zakáže cestovat. Vyplývá to z ankety mezi největšími pojišťovnami.

Zdroj: ČTK
Další zprávy