V New Yorku otevřeli veřejnou budku na masturbaci. Za první den ji vyzkoušelo sto mužů

jaz
19. 1. 2016 19:00
Na manhattanském chodníku stojí nově kontroverzní budka, která má mužům poskytovat soukromí, v němž je možné se během dne plného stresu dostatečně uvolnit a zrelaxovat. S nápadem na nemravnou budku přišla společnost prodávající sexuální pomůcky a díky velkému zájmu hodlá v budoucnu postavit více takovýchto veřejných masturbátorů. Ne každému se ale projekt zamlouvá a mnozí jej označují za nelegální.
Foto: Hot Octopuss

New York - Na rohu 28. ulice a 4. avenue na Manhattanu se objevila nezvyklá budka s nápisem GuyFi. Za její černý závěs mohou jen muži, kteří mají zrovna potřebu se během dne plného stresu trochu uvolnit.

Že se jedná o budku, kde je možné bez uzardění provozovat autoerotiku, se po New Yorku rychle rozkřiklo a jen během prvního dne takzvané GuyFi využila stovka mužů, píše server News24.

"Veřejný masturbátor" umístila na Manhattan společnost Hot Octopuss, která se zaměřuje na prodej sexuálních hraček. Budku s krycím závěsem vybavila stoličkou, wifi připojením a notebookem. Užití budky je zcela zdarma.

Ke spuštění projektu přiměl společnost nedávný průzkum, podle jehož závěrů až 39 procent dotazovaných mužů z New Yorku onanuje v práci. Proto firma nabídla diskrétnější alternativu právě v podobě budky, která stojí na manhattanském chodníku.

Hot Octopuss ve své tiskové zprávě uvádí, že je důležité, aby si muži v rámci svého zdraví dělali v práci pauzy a věnovali se příjemnějším věcem.

"Není pochyb o tom, že práce od devíti do pěti může být pro tělo stresující, zejména ve městě, které nikdy nespí. Je opravdu důležité, aby se lidé o sebe starali, zůstali zdraví a soustředili se na svůj úkol," říká spoluzakladatel Hot Octopuss Adam Lewis.

Ne každému ale přijde budka pro onanisty jako skvělý nápad. Na sociálních sítích se strhla lavina komentářů, které projekt odsuzují. "Můj bože, to je nechutné!" píše uživatelka Twitteru Ciarra Fields a není jediná. "Pořád nemůžu dostat z hlavy GuyFi. Miluju New York, protože je tak progresivní a otevřený, ale co má jako tohle být?" ptá se další komentující.

Kritici upozorňují na to, že budka přímo nabádá muže k masturbaci na ulici, což je podle americké legislativy nezákonné.

Soupeření v erotickém průmyslu bylo divoké, byly tam fyzické likvidace a mrtví v nočních klubech, tvrdí vlastník erotických domén Anastasov. | Video: Martin Veselovský
 

Právě se děje

před 25 minutami

Podezřelého z napadení seniorky v metru poslal soud do vazby, hrozí mu dva roky vězení

Pražská policie muže podezřelého z útoku na seniorku v metru obvinila z trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví. Soud ho poslal do vazby. Hrozí mu až dva roky vězení. Řekl to v pátek mluvčí pražské policie Richard Hrdina. Na webu znovu požádal o to, aby se policii ozvali svědci napadení. Pachatel minulý týden zaútočil na Proseku na devadesátiletou ženu, která špatně vidí a pohybuje se o holi. Bil ji do obličeje, když ho požádala o uvolnění sedadla.

Policie o napadení informovala ve středu. Podezřelého zadržela ve čtvrtek ráno v Praze 5 podle informací od revizora dopravního podniku. Útočníka poznal na videozáznamu, který policie zveřejnila.

Seniorka si chtěla minulý týden ve středu v soupravě metra ve stanici Prosek sednout na sedadlo, na kterém muž ležel a celé ho zabíral. Když ji napadl, zastali se jí další cestující. Útočníka se jim sice zadržet nepodařilo, kamera ve stanici ale zachytila jeho tvář. Ženu kvůli zranění v obličeji ošetřili zdravotničtí záchranáři. Útočník jí také poškodil brýle, škoda je více než 3000 korun.

Zdroj: ČTK
před 54 minutami

Dirigent Rattle, manžel Kožené, po brexitu zažádal o německé občanství

Slavný britský dirigent sir Simon Rattle zažádal o německé občanství. Pětašedesátiletý liverpoolský rodák a manžel české mezzosopranistky Magdaleny Kožené tak učinil v reakci na brexit. "Stejně jako pro mnohé to také pro mě bude nezbytné," vysvětluje Rattle, jenž před pandemií běžně hostoval u předních evropských orchestrů.

Tento týden překvapil svět klasické hudby, když oznámil, že roku 2023 skončí ve vedení London Symphony Orchestra. Od stejného roku Rattle povede Bavorský symfonický rozhlasový orchestr sídlící v Mnichově. Rozhodl se tak především proto, aby mohl být nablízku Kožené a jejich třem dětem, se kterými žijí v Berlíně. Faktorem byl ale také brexit.

"Fakt, že muzikanti a obecně umělci náhle musí žádat o víza pro cestu do Evropy, rozhodně není tím slibovaným přínosem brexitu," zdůrazňuje Rattle. Podle agentury Reuters neskrývá rozhořčení a lituje, jak neblaze odchod Velké Británie z Evropské unie poznamená nejmladší generaci anglických hudebníků, kteří byli zvyklí na starém kontinentu studovat a vystupovat bez byrokratických překážek.

Zdroj: Reuters
Další zprávy