V New Yorku otevřeli veřejnou budku na masturbaci. Za první den ji vyzkoušelo sto mužů

jaz
19. 1. 2016 19:00
Na manhattanském chodníku stojí nově kontroverzní budka, která má mužům poskytovat soukromí, v němž je možné se během dne plného stresu dostatečně uvolnit a zrelaxovat. S nápadem na nemravnou budku přišla společnost prodávající sexuální pomůcky a díky velkému zájmu hodlá v budoucnu postavit více takovýchto veřejných masturbátorů. Ne každému se ale projekt zamlouvá a mnozí jej označují za nelegální.
Foto: Hot Octopuss

New York - Na rohu 28. ulice a 4. avenue na Manhattanu se objevila nezvyklá budka s nápisem GuyFi. Za její černý závěs mohou jen muži, kteří mají zrovna potřebu se během dne plného stresu trochu uvolnit.

Že se jedná o budku, kde je možné bez uzardění provozovat autoerotiku, se po New Yorku rychle rozkřiklo a jen během prvního dne takzvané GuyFi využila stovka mužů, píše server News24.

"Veřejný masturbátor" umístila na Manhattan společnost Hot Octopuss, která se zaměřuje na prodej sexuálních hraček. Budku s krycím závěsem vybavila stoličkou, wifi připojením a notebookem. Užití budky je zcela zdarma.

Ke spuštění projektu přiměl společnost nedávný průzkum, podle jehož závěrů až 39 procent dotazovaných mužů z New Yorku onanuje v práci. Proto firma nabídla diskrétnější alternativu právě v podobě budky, která stojí na manhattanském chodníku.

Hot Octopuss ve své tiskové zprávě uvádí, že je důležité, aby si muži v rámci svého zdraví dělali v práci pauzy a věnovali se příjemnějším věcem.

"Není pochyb o tom, že práce od devíti do pěti může být pro tělo stresující, zejména ve městě, které nikdy nespí. Je opravdu důležité, aby se lidé o sebe starali, zůstali zdraví a soustředili se na svůj úkol," říká spoluzakladatel Hot Octopuss Adam Lewis.

Ne každému ale přijde budka pro onanisty jako skvělý nápad. Na sociálních sítích se strhla lavina komentářů, které projekt odsuzují. "Můj bože, to je nechutné!" píše uživatelka Twitteru Ciarra Fields a není jediná. "Pořád nemůžu dostat z hlavy GuyFi. Miluju New York, protože je tak progresivní a otevřený, ale co má jako tohle být?" ptá se další komentující.

Kritici upozorňují na to, že budka přímo nabádá muže k masturbaci na ulici, což je podle americké legislativy nezákonné.

Soupeření v erotickém průmyslu bylo divoké, byly tam fyzické likvidace a mrtví v nočních klubech, tvrdí vlastník erotických domén Anastasov. | Video: Martin Veselovský
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 33 minutami

Autobus srazil v Ratiboři na Vsetínsku chodce, muž střet nepřežil

Linkový autobus srazil v pátek večer v Ratiboři na Vsetínsku chodce. Sedmačtyřicetiletý muž střet nepřežil. Okolnosti nehody zjišťují kriminalisté a dopravní policisté, sdělila dnes policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Tragická nehoda se stala po 18:00. "Zemřel při ní sedmačtyřicetiletý muž. Ten z prozatím přesně nezjištěných příčin vstoupil bezprostředně do jízdní dráhy linkového autobusu, který jel ve směru od Hošťálkové. Třicetiletý řidič autobusu, i přes veškerou snahu, již nedokázal střetu zabránit," uvedla mluvčí.

Chodec podle ní při nehodě utrpěl závažná zranění. "Na místo jako první dorazili policisté z Jablůnky, kteří společně se svědky události prováděli do příjezdu záchranářů resuscitaci. Muž bohužel svým zraněním na místě podlehl. U řidiče autobusu jsme provedli dechovou zkoušku na alkohol. Byla negativní," uvedla Kyšnerová.

Přesné okolnosti tragické nehody podle ní nadále zjišťují vsetínští kriminalisté společně s dopravními policisty. "Po dobu vyšetřování nehody byl provoz na komunikaci částečně omezen a doprava byla řízena kyvadlově," doplnila mluvčí.

Podle dostupných údajů je chodec dvacátou obětí letošních dopravních nehod ve Zlínském kraji. Za loňský rok zemřelo na silnicích v regionu při nehodách 23 lidí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy