reklama
 
 

V New Yorku otevřeli veřejnou budku na masturbaci. Za první den ji vyzkoušelo sto mužů

19. 1. 2016
Foto: Hot Octopuss
Na manhattanském chodníku stojí nově kontroverzní budka, která má mužům poskytovat soukromí, v němž je možné se během dne plného stresu dostatečně uvolnit a zrelaxovat. S nápadem na nemravnou budku přišla společnost prodávající sexuální pomůcky a díky velkému zájmu hodlá v budoucnu postavit více takovýchto veřejných masturbátorů. Ne každému se ale projekt zamlouvá a mnozí jej označují za nelegální.

New York - Na rohu 28. ulice a 4. avenue na Manhattanu se objevila nezvyklá budka s nápisem GuyFi. Za její černý závěs mohou jen muži, kteří mají zrovna potřebu se během dne plného stresu trochu uvolnit.

Že se jedná o budku, kde je možné bez uzardění provozovat autoerotiku, se po New Yorku rychle rozkřiklo a jen během prvního dne takzvané GuyFi využila stovka mužů, píše server News24.

"Veřejný masturbátor" umístila na Manhattan společnost Hot Octopuss, která se zaměřuje na prodej sexuálních hraček. Budku s krycím závěsem vybavila stoličkou, wifi připojením a notebookem. Užití budky je zcela zdarma.

Ke spuštění projektu přiměl společnost nedávný průzkum, podle jehož závěrů až 39 procent dotazovaných mužů z New Yorku onanuje v práci. Proto firma nabídla diskrétnější alternativu právě v podobě budky, která stojí na manhattanském chodníku.

Hot Octopuss ve své tiskové zprávě uvádí, že je důležité, aby si muži v rámci svého zdraví dělali v práci pauzy a věnovali se příjemnějším věcem.

"Není pochyb o tom, že práce od devíti do pěti může být pro tělo stresující, zejména ve městě, které nikdy nespí. Je opravdu důležité, aby se lidé o sebe starali, zůstali zdraví a soustředili se na svůj úkol," říká spoluzakladatel Hot Octopuss Adam Lewis.

Ne každému ale přijde budka pro onanisty jako skvělý nápad. Na sociálních sítích se strhla lavina komentářů, které projekt odsuzují. "Můj bože, to je nechutné!" píše uživatelka Twitteru Ciarra Fields a není jediná. "Pořád nemůžu dostat z hlavy GuyFi. Miluju New York, protože je tak progresivní a otevřený, ale co má jako tohle být?" ptá se další komentující.

Kritici upozorňují na to, že budka přímo nabádá muže k masturbaci na ulici, což je podle americké legislativy nezákonné.

Soupeření v erotickém průmyslu bylo divoké, byly tam fyzické likvidace a mrtví v nočních klubech, tvrdí vlastník erotických domén Anastasov. | Video: Martin Veselovský |  26:31

autor: jaz | 19. 1. 2016

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama