VIDEO Tři měsíce jedl pouze v McDonaldu. Shodil 17 kilo!

jaz
6. 1. 2014 16:00
Učitel John Cisna z Ankeny v Iowě uskutečnil se svými studenty vskutku originální pokus, ve kterém si na vlastní kůži vyzkoušel, jaké to je stravovat se čtvrt roku pouze ve fastfoodech.
John Cisna shodil 17 kilo díky McDonaldu!
John Cisna shodil 17 kilo díky McDonaldu! | Foto: youtube

John se inspiroval dokumentem Super Size Me, kde štíhlý a zdravý jedinec ztloustl kvůli konzumaci v rychlém občerstvení.

Učitel chtěl dokázat opak, a proto se svými žáky sestavil jídelníček z nutričních informací řetězce McDonald's, kde se následně tři měsíce stravoval.

Nedržel vůbec žádnou dietu, jen si musel hlídat příjem a vejít se tak do dvou tisíc kalorií denně. V oblíbeném řetězci s rychlým občerstvením ale mohl spořádat, co hrdlo ráčí.

Funguje zázračná dieta? Podívejte se na video!
Funguje zázračná dieta? Podívejte se na video! | Video:

Jeho obvyklý jídelníček se skládal z dvou vajíček, bílých sendvičů se sázenými vejci a sýrem a misky javorových ovesných vloček ke snídani. K obědu jedl většinou salát a k večeři si dopřál cheeseburger a hranolky.

K tomu všemu stačilo denně chodit 45 minut a na konci třetího měsíce měl o 17 kilogramů méně. "Fastfoodová kúra" mu také výrazně zlepšila zdraví, dokonce mu klesla hladina cholesterolu.

"Je to jen naše volba, která nás dělá tlustými, ne McDonald," řekl John o svém projektu televizi KCCI.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Fotbalový Liberec prodloužil smlouvu s kapitánem Mikulou

Fotbalový Liberec si pojistil služby kapitána Jana Mikuly. Osmadvacetiletý defenzivní univerzál prodloužil se severočeským ligovým klubem smlouvu o další dvě sezony. Slovan o tom informoval na svém webu.

"V Liberci jsem od začátku roku 2017, za tu dobu jsem si zde zvykl a jsem tady spokojený. Je tu dobrý kolektiv a já budu rád dál jeho součástí," uvedl Mikula.

"Miky je součástí Slovanu už pár roků a je dobře, že zůstává. Je to charakterově výborný kluk, který má zkušenosti a je poctivým fotbalistou. Je velmi zodpovědný v defenzivní práci, ale umí i zaútočit. Je také skvělým týmovým hráčem. Jeho další nespornou výhodou je univerzálnost. V defenzivě umí zahrát více postů, když nás tlačí bota při zranění některých hráčů," doplnil liberecký kouč Pavel Hoftych.

Mikula má na kontě 135 ligových startů a čtyři vstřelené branky. Nejvyšší soutěž hrál vedle Liberce také za Slavii Praha a Jihlavu.

Další zprávy