reklama
 
 

Tisíce lidí se svlékly, propagovaly nutnost šetřit benzínem

30. 8. 2015 8:23
Zhruba 19 kilometrů dlouhá trať přes Filadelfii patří mezi řadu akcí spojených se světovým hnutím nudistické jízdy na kole.

Filadelfie (USA) - Tisíce cyklistů v různě úsporné verzi oblečení - od těch, kteří si oblékli jen spodní prádlo, až po ty, co na sobě neměli ani nitku - projely v sobotu americkým městem Filadelfie.

Jejich akce má propagovat nutnost šetření pohonnými hmotami, ale také pozitivní pohled na lidské tělo ve všech jeho tvarech a podobách.

Jak v neděli napsala agentura AP, na kola v rámci Philly Naked Bike Ride (filadelfská nahá projížďka na kole) usedli lidé s maskami, ve spodním prádle, pomalovaní barvou - anebo krom bot zcela nazí.

Zhruba 19 kilometrů dlouhá trať přes Filadelfii patří mezi řadu akcí spojených se světovým hnutím nudistické jízdy na kole. Někteří účastníci také využili svých těl k šíření vlastního poselství - od apelů na výzkum rakoviny prsu až po ekologicky přímočaré "Spalujte tuky, ne benzín". Jízda ve Filadelfii se letos konala posedmé a podle organizátorů přilákala asi 3000 účastníků.

autor: ČTK | 30. 8. 2015 8:23

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama