reklama
 
 

Studentka svoje panenství neprodala. Dražbu ukončila

13. 5. 2014
Sedmadvacetiletá Američanka prodala svoje panenství za 801 tisíc dolarů. Z dražby však nakonec sešlo, protože vítěz nezaplatil.

Seattle - Sedmadvacetiletá Hannah Kern známá pod přezdívkou Elizabeth Raine spustila 1. dubna aukci, během níž hodlala vydražit svoje panenství. Chtěla získat minimálně 400 tisíc dolarů, což se jí nakonec podařilo. Od neznámého muže měla za svoji nevinnost získat 801 tisíc dolarů, ale i přesto aukci zastavila. Webová stránka jejího blogu je již nedostupná.

"Dokonce i přes vysoké nabídky jsem se rozhodla s aukcí, která vyvolala všeobecné pozdvižení, skončit a opět se zaměřit na studium," napsala na svém blogu Hannah Kern, která ve skutečnosti studuje bioinženýring.

Protože ve většině amerických států by aukce byla považována za trestný čin, najala si agenta v Austrálii, kde panují v tomto ohledu mnohem liberálnější zákony.

Realita je jiná než tvrdí

Podle britského magazínu Mail Online ale dívka zastavila dražbu ze zcela jiných důvodů, než jsou studijní povinnosti. "Ve skutečnosti vítězný kandidát odmítl projít požadovanými oficialitami. Navíc v okamžiku, kdy měl přijít s penězi, tak jednoduše zmizel," píše Mail Online.

Dívku v následujících dnech čekají zkoušky a kvůli prozrazení své identity i disciplinární komise, protože poškodila pověst prestižní University of Washington.

Překvapení spolužáci se po odhalení skutečného jména Elizabeth Raine zároveň nechali slyšet: "Tohle bych si nikdy nepomyslel. Vždycky to byla taková klidná, tichá a plachá dívka."

13. 5. 2014

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama