"Sporťák" z Ghany na videu przní angličtinu, k slzám smíchu dohnal statisíce lidí

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
23. 11. 2020 11:01
Uživatele internetu po celém světě zaujalo vystoupení ghanského komika, který čte výsledky zápasů anglické Premier League. Lidé se královsky baví tím, že muž, který vystupuje v pořadu Opravdové zprávy, neumí vyslovit názvy fotbalových klubů.
Uživatele internetu po celém světě zaujalo vystoupení ghanského moderátora, který čte výsledky zápasů anglické Premier League. | Video: Aktuálně.cz

O neúmyslné komolení jazyka se ale nejednalo. V roli moderátora totiž vystoupil ghanský herec a komik Akwasi Boadi zvaný Akrobeto. Povedený komický výstup zaujal statisíce lidí po celém světě.

Akrobeto, jehož ghanští diváci poznávají podle jeho ohromného nosu, už vystoupil v desítkách místních filmů. Je nejmladší z jedenácti dětí, z nichž deset zemřelo. Navíc se mu v životě nedostalo žádného formálního vzdělání. Pobavit lidi ale dokáže náramně.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 minutou

Sdruženář Pažout obsadil v Oberstdorfu životní 19. místo

Sdruženář Ondřej Pažout obsadil v závodě Světového poháru v Oberstdorfu 19. místo a nejlepší výsledek v kariéře mu vynesl první body v sezoně. Výbornou formu z poslední doby potvrdil dva týdny před začátkem mistrovství světa v Planici vítěz prestižní minisérie Seefeld Triple Johannes Lamparter, který si devátou výhrou v seriálu upevnil vedení v průběžném hodnocení.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Pražští Piráti zahájili schvalování koaliční smlouvy se Spolu a STAN

Pražští Piráti zahájili schvalování koaliční smlouvy se Spolu (ODS, TOP 09, KDU-ČSL) a STAN pro pražskou radnici. Proces s diskusí členů krajského fóra ke znění dohody potrvá týden. Hlasování o vstupu do koalice zabere poslední dva dny, sdělili Piráti v tiskové zprávě. Pirátská strana má mít v radě čtyři zástupce.

Končící primátor Zdeněk Hřib by se měl stát prvním náměstkem primátora pro dopravu, zastupitelka Jana Komrsková náměstkyní pro životní prostředí a klimatický plán, zastupitel Daniel Mazur radním mimo jiné pro informační a komunikační technologie a pro vědu výzkum a inovace a dosavadní radní Adam Zábranský radním pro majetek, transparentnost a legislativu.

Ostatní strany budoucí koalice projednají smlouvu příští týden. V případě pirátského hlasování se pro vstup do koalice musí vyslovit nadpoloviční většina všech hlasujících. Proces vnitrostranického schvalování dohody je u Pirátů nejdelší. Strany Spolu ještě budou schvalovat i rozložení míst v radě města. Dohoda by měla být podepsaná před jednáním pražského zastupitelstva v polovině února, na kterém budou členové volit nové vedení hlavního města v čele s primátorem Bohuslavem Svobodou (ODS).

Zdroj: ČTK
Další zprávy