Erotické hračky budoucnosti: Po sexu si s vámi i promluví

jaz
12. 6. 2015 14:33
Americká společnost vyvíjí nový prototyp silikonové panny, která má potěšit nejen tělo, ale i ducha. Zájemce za erotickou pomůcku zaplatí až milion korun.
Foto: YouTube

San Marcos (Kalifornie) - Americký výrobce erotických hraček Matt McMullen prozradil v rozhovoru pro New York Times, že právě pracuje na nové panně v životní velikosti s pokročilou umělou inteligencí. Svůj výtvor pojmenoval Realbotix a do několika let ho chce prodávat až za 60 tisíc dolarů (zhruba 1,5 milionu korun) za kus.

McMullen novinářům zatím představil prototyp hlavy erotické hračky budoucnosti; panna je schopná mrkat, otevírat pusu a vést základní rozhovor. Ve slovníčku jí nechybějí nestydaté výrazy, hlavním posláním Realbotix bude vzbudit v zákaznících dojem, že má duši.

McMullen momentálně za asistence návrhářů a inženýrů hlavu testuje, do běžného prodeje se dostane do dvou let, a to za cenu 10 tisíc dolarů (v přepočtu cca 240 tisíc korun). Zákazníci si ji budou moct "namontovat" na již zakoupené výrobky od stejné společnosti. 

továrna na erotické pomůcky v Kalifornii | Video: YouTube

"Sním o tom, že se stanou reálnými osobami a budou mít reálné tělo. Sním o tom, že si budou uvědomovat význam lásky a doufám, že se stanou prvními sexuálními roboty na světě," nechal se slyšet McMullen.

Jeden z pěti Britů touží po sexu s robotem

McMullen nabízí zákazníkům silikonové panny na zakázku, takže je možné si tak zvolit typ pokožky či barvu vlasů a očí. Od roku 1996 prodal na americkém trhu přes pět tisíc umělohmotných společnic a za každou inkasoval až 10 tisíc dolarů.

Novému výrobku bezmezně důvěřuje a doufá, že půjde na odbyt. Jak informoval web Daily Beast, jeden z pěti Britů touží mít sex s robotem, takže o zákazníky alespoň podle průzkumů nebude mít nouzi. 

Zájemce může odradit vysoká cena inteligentní robotické společnice, která se za celou sadu bude pohybovat od 30 tisíc (cca 730 tisíc korun) do 60 tisíc dolarů (cca 1,5 milionu korun). Zatím jde pouze o odhady výrobců, kteří se na vývoj celého těla zaměří, až dokončí výrobu hlavy robotické společnice. 

McMullen také pracuje kromě silikonových hraček i na mobilní aplikaci, která funguje jako virtuální společnice a lze ji použít ve spojení s mluvící pannou.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Za vraždu cyklistky v Olomouci si muž odpyká 25 let, odvolání vzal zpět

Za loňskou brutální vraždu cyklistky na okraji Olomouce si osmačtyřicetiletý Rostislav Basler definitivně odpyká výjimečný trest 25 let. Na začátku jednání u olomouckého vrchního soudu vzal dnes své odvolání nečekaně zpět. Muž původně s vinou souhlasil, odvolal se pouze do výše trestu. Kromě výjimečného trestu má uloženu také zabezpečovací detenci. Znalci jej totiž označili za agresivního sadistu, který je pro společnost extrémně nebezpečný.

Případ se stal loni 15. dubna na periferii Olomouce. Muž si jednapadesátiletou cyklistku náhodně vytipoval a počíhal si na ni podle obžaloby na rozcestí u božích muk. Poté, co odmítla jeho výzvu k sexu, ji surově napadl. Pětkrát ji udeřil sekerou sečnou stranou do hlavy a trupu, bodl kuchyňským nožem do krku a poté s největší pravděpodobností ještě rdousil rukou. Žena utrpěla řadu zranění, zemřela na místě. Bezprostřední příčinou byl krvácivý šok, vykrvácela z proříznuté hrdelní žíly.

Zdroj: ČTK
Další zprávy