reklama
 
 

Sedmičlenná rodina spí v jedné posteli. Je to pro nás to nejlepší, odmítají kritiku okolí

22. 10. 2015
Americká rodina již nějakou dobu každou noc usíná ve speciálně upravené posteli, aby si mohla být co nejblíže. Snímek ze společné ložnice koluje po sociálních sítích a kromě nadšených reakcí vyvolává i kritiku a nechápavé reakce. "Je to jen postel. Je to postel a my v ní spíme. Je zajímavá, zábavná a děti si v ní užijí," vysvětluje matka pěti dětí, která se svým manželem vyřešila neustálé noční cestování svých ratolestí.

Dallas – Manželé Elizabeth a Tom Boyce se na Instagramu pochlubili se svou speciálně upravenou postelí, do které se vejde všech jejich pět dětí.

Během pár hodin nasbírala fotografie přes 30 tisíc lajků. Od té doby rodina čelí tlaku médií ohledně výchovy dětí i jejich intimního života. Většina lidí ale jejich společnou ložnici obdivuje, proto Tom, který je částečně jejím autorem, zveřejnil návod na sestavení.

Rodina je kvůli Elizabeth, která se živí fotografováním, velmi často na cestách. Ve svém karavanu tak tráví hodně času a určité zvyklosti si z cest poté přenáší i do běžného života. Děti si tolik navykly spát na malém prostoru se svými rodiči, že poté doma většinu noci procestovaly mezi svým pokojem a ložnicí rodičů.

Boj s plačícími ratolestmi tak Elizabeth a Tom brzy vzdali a vyrazili do jedné známé švédské nábytkářské společnosti a nakoupili postele, které sestavili tak, aby si byli co nejblíže. K nejmenším dětem se přidaly i ty starší a ve výsledku spí celá sedmičlenná rodina na dvou patrových palandách a několika matracích.

"Chtěla jsem se ujistit, že každé dítě má svůj malý prostor samo pro sebe. Pověsili jsme závěsy a přidali malá světýlka, aby byla zábava," řekla ABC News Elizabeth s tím, že palandy skrývají postranní úkryty pro starší děti a nechybí ani noční stolky a vestavěné regály pro drobné věci.

"Je to jen postel. Je to postel a my v ní spíme. Ale je zajímavá, zábavná a děti si v ní užijí. Neočekávám, že to bude mít dlouhého trvání, ale je to teď pro nás to nejlepší," řekl Tom o lůžku, které je vyšlo v přepočtu na necelé dva tisíce korun.

Elizabeth na svém blogu nazvaném Wandering The World Below musela vysvětlovat, jak je možné, že se navzájem nebudí, jaký má rodina režim nebo zda dávají dětem dostatečný prostor.

Mnohé otázky se týkaly také jejich intimního života. "Myslím, že se na to vlastně vůbec neptáte, ale dobře, odpověď je jednoduchá. Sex nemusí být jen v posteli," uzavřela.

autor: jaz | 22. 10. 2015

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama