Mateřství bez cenzury je hitem Facebooku. Rodičku v plenkách za dva dny viděly statisíce lidí

hrz
9. 7. 2016 7:00
Amanda Baconová se nedávno stala podruhé matkou. Na svých facebookových stránkách zveřejnila klasické poetické fotky malého syna Pierce, miminka v náručí starší sestry či hrdého tatínka. Ve středu sem ale zpětně umístila snímek krátce po porodu, kdy pózuje v plenkách pro dospělé. "Sdílím tento obrázek, protože taková je skutečnost. Tohle je mateřství," píše Amanda a dodává, že by se o věcech spojených s porodem mělo mluvit více otevřeně a bez cenzury. Za dva dny měl příspěvek 490 tisíc "lajků", 112 tisíc sdílení a 97 tisíc komentářů. K podobnému kroku se letos v lednu odhodlala Erica Andrewsová v odvážném selfíe den po porodu, i to se stalo hitem internetu.
Manžel Amandy Baconové fotí odvážné selfie s narozeným synem a rodičkou. Vpravo Amanda a její syn "pláčou nad tisícovkami krásných reakcí" na toto selfie.
Manžel Amandy Baconové fotí odvážné selfie s narozeným synem a rodičkou. Vpravo Amanda a její syn "pláčou nad tisícovkami krásných reakcí" na toto selfie. | Foto: Facebook/Amanda Bacon
 

Právě se děje

Další zprávy