Návrat Přátel! Kultovní seriál ožil ve videohře The Sims

Magazín Magazín
12. 9. 2014 7:00
I dvacet let po odvysílání prvního dílu inspiruje seriál Přátelé současnou generaci počítačových hráčů.
Přátelé ve hře The Sims 4
Přátelé ve hře The Sims 4 | Foto: Imgur, ianroach

PrahaThe Sims 4 je díky nepřeberným možnostem všemožného upravování a vylepšování ideálním nástrojem pro lidi s dostatkem volného času a smyslem pro kreativitu. Čtvrté pokračování celosvětově populární videohry vyšlo teprve minulý pátek, a již po pár dnech se objevují první povedené modifikace.

Jak si vytvořit Rachel z Přátel? Instruktážní video The Sims
Jak si vytvořit Rachel z Přátel? Instruktážní video The Sims | Video: YouTube

Hráči se při vytváření avatarů (herních postav) rádi inspirují popkulturními vzory, takže ani tentokrát nepřekvapí, že se ve hře objeví rapperka Nicki Minaj, zpěvačka Mariah Carey nebo věrná kopie Bílého domu.

The Sims Friends

Jeden z vášnivých hráčů teď během pár dní vytvořil povedenou kopii bytu i postav z oblíbeného seriálu Přátelé včetně pověstné kavárny Central Perk, která se při příležitosti oslav 20 let od vysílání prvního dílu otevřela v newyorské čtvrti SoHo.

Fanoušci seriálu, kteří tak nechtějí vážit cestu do New Yorku, si mohou díky videonávodu vytvořit vlastní repliku postav Moniky, Rachel, Phoebe, Joeyho, Chandlera a Rosse či lokací známých z kultovního seriálu. 

Modifikace her jsou oblíbenou kratochvílí počítačových hráčů. V simulátoru gangsterského života GTA se například objevil "perníkový táta" Walter White ze seriálu Breaking Bad, úvodní sekvence Hry o trůny byla modifikovaná do videohry Little Big Planet 2 a najdou se i takoví nadšenci, kteří neváhají vymodelovat celé Dánsko v budovatelské hře Minecraft.

 

Právě se děje

Další zprávy