reklama
 
 

Návrat Přátel! Kultovní seriál ožil ve videohře The Sims

12. 9. 2014 7:00
I dvacet let po odvysílání prvního dílu inspiruje seriál Přátelé současnou generaci počítačových hráčů.

PrahaThe Sims 4 je díky nepřeberným možnostem všemožného upravování a vylepšování ideálním nástrojem pro lidi s dostatkem volného času a smyslem pro kreativitu. Čtvrté pokračování celosvětově populární videohry vyšlo teprve minulý pátek, a již po pár dnech se objevují první povedené modifikace.

Hráči se při vytváření avatarů (herních postav) rádi inspirují popkulturními vzory, takže ani tentokrát nepřekvapí, že se ve hře objeví rapperka Nicki Minaj, zpěvačka Mariah Carey nebo věrná kopie Bílého domu.

The Sims Friends

Jeden z vášnivých hráčů teď během pár dní vytvořil povedenou kopii bytu i postav z oblíbeného seriálu Přátelé včetně pověstné kavárny Central Perk, která se při příležitosti oslav 20 let od vysílání prvního dílu otevřela v newyorské čtvrti SoHo.

Fanoušci seriálu, kteří tak nechtějí vážit cestu do New Yorku, si mohou díky videonávodu vytvořit vlastní repliku postav Moniky, Rachel, Phoebe, Joeyho, Chandlera a Rosse či lokací známých z kultovního seriálu. 

Modifikace her jsou oblíbenou kratochvílí počítačových hráčů. V simulátoru gangsterského života GTA se například objevil "perníkový táta" Walter White ze seriálu Breaking Bad, úvodní sekvence Hry o trůny byla modifikovaná do videohry Little Big Planet 2 a najdou se i takoví nadšenci, kteří neváhají vymodelovat celé Dánsko v budovatelské hře Minecraft.

autor: Magazín | 12. 9. 2014 7:00

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama