Japonci blázní po polštářích ve tvaru ženského těla. Pomůcka spojuje spánek se sexem

Magazín Magazín
10. 7. 2017 19:00
Japonskému trhu se sexuálními pomůckami vévodí nová hračka - polštář ve tvaru ženského těla. Uživatelé si pod názvem spící společnice či polštář Lolitina těla mohou pořídit torzo s poprsím a vaginálním otvorem či klasický polštář s obrázkem a přídatnýma nohama. Spojení sexuálních hraček a polštářů má v Japonsku velmi pozitivní ohlas.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

Současnému japonskému trhu se sexuálními pomůckami vévodí novinka - ženská těla ve tvaru polštářů. Fenoménem se zabývá také francouzská antropoložka Agnès Giardová z pařížské univerzity Nanterre La Défense, která o svých poznatcích napsala nedávno na web Huffington Post.

Téměř polovina japonských on-line katalogů se sexuálními pomůckami nabízí ke koupi ženská těla, která připomínají látkové panenky. Mezi replikami lze najít všechno možné. Od "jednoduché verze" bez končetin s vaginálním otvorem a přídatným poprsím různých velikostí po plně oblečenou pannu se zavřenýma očima.

Extra hlava i bradavky

Zákazníci si k "základní výbavě" navíc mohou přiobjednat také hlavu s různými výrazy, paruky, extra bradavky nebo jednorázovou vagínu.

Giardová píše, že neposkládané náhražky ženského těla bez doplňků často vypadají jako poněkud netradiční vycpané polštáře. A zákazníci je mohou nakoupit pod nic neprozrazujícím označením terapeutický produkt (iyashi gûzu) pro povzbuzující spánek, opěrka hlavy (makura) či jednoduše polštářek (kusshion).

Někteří prodejci je nazývají explicitněji - polštářky pro sexuální zážitky, spící společnice (surîpu konpanion), polštář pro objímaní a vnikání (insatto hagu piro) nebo polštář Lolitina těla (nama rori pirô).

Pro ty, kteří si vystačí se stávajícími lůžkovinami, je k dispozici sundavací zástěra, kterou lze jednoduše připevnit na složenou deku nebo obyčejný polštář. Vypadá jako horní vrstva kůže ženského těla s prsy a vaginálním otvorem.

Sex a spánek k sobě patří

A fanoušci pěkných nohou si mohou objednat polštář s malovaným obrázkem imaginární dívky s přídatnýma nohama.

Spojení sexuálních hraček a polštářů má v Japonsku velmi pozitivní ohlas. Ve spojení sexu se spánkem se totiž podle autorky článku odráží japonské náboženství šintoismus. Polštáře údajně implikují prostředek přechodu mezi sněním a bděním, tedy stav, kdy se tělo odpoutává od mysli. Stejná logika pak má být aplikována na zmiňované sexuální pomůcky.

Ty mají přeměňovat prostor sexuálních her na posvátné místo, ve kterém nadpřirozená existence mladé ženy je věrná zákazníkovi. Má to však jeden háček. Pro to, aby byli uživatelé uspokojeni, musí předstírat, že polštář představuje skutečnou ženu. Pak už se fantazii meze nekladou.

Podívejte se: Sexem k lepšímu vztahu? Muži musí být zdravě agresivní, pomůže i vaginální mapování, říká lektorka.

Hodně dvojic zjišťuje, že pro partnerství nemáme vrozené vlastnosti. Záleží ale i na tom, jaké okolo sebe máme vzory, říká lektorka Palečková. | Video: Martin Veselovský
 

Právě se děje

před 29 minutami

Biker Cink si v Novém Městě zopakoval čtvrté místo z úvodu SP

Biker Ondřej Cink dojel v závodě Světového poháru v cross country v Novém Městě na Moravě čtvrtý, stejně jako před týdnem v úvodu seriálu v německém Albstadtu. S velkým náskokem dnes zvítězil Brit Thomas Pidcock.

Cink se na domácí trati držel od začátku v popředí, a přestože se mu vzdalovaly medailové pozice a jel dlouho osamocený, dokázal udržet cenné čtvrté místo. Na Pidcocka měl ztrátu přesně dvou minut.

před 45 minutami

Vrtulník zasahoval u nehody na dálnici D11. Úsek už je průjezdný

Nákladní vůz najel odpoledne na 51. kilometru dálnice D11 ve směru na Prahu do vozidla silničářů. Při nehodě utrpěl jeden silničář zranění, na místě zasahoval vrtulník. Dálnice byla v místě nehody asi 30 minut uzavřena, řekla mluvčí hasičů Dagmar Zemanová. Provoz byl obnoven před 17:00.

Auto silničáře při nehodě podle Zemanové srazilo. Nehoda se stala krátce po 16:00. Pětatřicetiletý muž utrpěl středně těžká zranění nohou a hlavy, letecky byl po ošetření převezen do královéhradecké nemocnice, řekla mluvčí záchranářů Petra Homolová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy