reklama
 
 

Podávat daňové přiznání? Sorry jako. Tak Andrej Babiš baví internet

1. 2. 2017
Babiš se rozčílil na Českou televizi: Sorry jako. Proč bych vám měl sdělovat příjmy? | Video: Česká televize |  06:56
Hláška ministra financí Andreje Babiše, kterou odpověděl reportérům České televize při dotazu na příjmy, se stala námětem řady vtipů a koláží.

Ministr financí Andrej Babiš zase jednou baví český internet. Reportéři České televize se místopředsedy vlády ptali na nesrovnalosti v příjmech a nákupech dluhopisů Agrofertu.

Předseda hnutí ANO se na novináře obořil, že o něm točí účelové reportáže a že jsou jejich autoři zkorumpovaní. Na Českou televizi navíc podal stížnost.

Reportéři ČT natáčeli o nejasnostech ohledně Babišových příjmů. Ministr totiž doposud uspokojivě nevysvětlil, kde vzal dost osobních legálních příjmů, aby si mohl pořídit od daní osvobozené dluhopisy Agrofertu za 1,482 miliardy korun.

"Proč bych vám já měl sdělovat všechny moje příjmy? Sorry jako. Vy sdělujete někomu příjmy? Nebo kdo tady sděluje příjmy za posledních dvacet dva let? Co vám je vůbec do toho jako?" odpověděl Andrej Babiš.

A právě jeho „sorry jako“ se stalo internetovým memem. Na Twitteru, Instagramu i Facebooku vznikla řada koláží, vtipů i hlášek, které mezi sebou lidé sdílejí.

Na daňové přiznání píší Babišovu hlášku, vytvořili i návrh trička připomínající logo Agrofertu a na kelímek s kávou si místo jména nechávají napsat „sorry jako“. 

Podívejte se na nejzajímavější vtipy a koláže, které kolují po sociálních sítích:

#sorryjako

Fotka zveřejněná uživatelem Anna Cajthamlová (@annacajthamlova),

#sorryjako

Fotka zveřejněná uživatelem Dominik Feri (@choco_afro),

Video: Česká televize |  12:47

autor: Magazín | 1. 2. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama