VIDEO Plnoštíhlé modelky bojují za kult ženské krásy

pej
4. 6. 2014 8:00
"Chceme zvednout normálním ženám sebevědomí," hlásá firma vyrábějící plavky pro plnoštíhlé.
Swimsiut for All
Swimsiut for All | Foto: swimsuitsforall.com

Praha - Firma Swimsuits For All vyrábějící plavky nadměrných velikostí se rozhodla nafotit speciální kalendář a do svého projektu zainteresovala plnoštíhlé modelky Robyn Lawley, Jadu Sezer, Shareefu J a módní bloggerku Gabi Gregg.

Myšlenka se zrodila po nafocení únorového plavkového speciálu módního magazínu Sports Illustrated. Podle některých zdrojů se na titulní stránce totiž měla objevit žena s plnějšími tvary, nakonec ji ale jako obvykle obsadily tři vyhublé modelky.

Sexy s jakýmikoliv křivkami
Sexy s jakýmikoliv křivkami | Video: YouTube

"Když bylo číslo vydáno, cítili jsme zklamání. Rozhodli jsme se udělat vlastní kalendář, který hned na první pohled bude říkat, že všechna ženská těla jsou krásná," řekl prezident firmy Swimsuit for All Moshe Laniado pro Today.com.

Fotky do kalendáře s názvem Sexy s jakýmikoliv křivkami vznikly na turecké pláži. Od 20. května, kdy byl k vidění na oficiálních stránkách firmy, si ho prohlédlo přes 20 tisící lidí.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy