reklama
 
 

Křížení etnik kazí přirozenou krásu, tvrdí Barbie z Ukrajiny

9. 4. 2014 8:10
Valeria Lukyanova, přezdívaná "oživlá Barbie", se v rozhovoru pro magazín GQ svěřila se svými neotřelými názory na plastické operace a rodinný život.

Oděsa -  Valeria Lukyanova o sobě nechala poprvé slyšet před dvěma roky, kdy internetem kolovaly její fotky a videa. Tehdy na sebe upoutala pozornost podobou s legendární plastovou panenkou od Mattela. Média ji vzápětí překřtila na Human Barbie

Před pár dny se za ní do Ruska vydal americký novinář a spisovatel Michael Idov, aby pořídil rozhovor, v němž se mimo jiné svěřila s tím, že neplánuje vlastní rodinu.

"Samotná myšlenka na to mít děti ve mně vzbuzuje hluboký odpor. Raději se nechám mučit, než abych žila rodinným způsobem," řekla Valeria pro magazín GQ.

Valeria nepřestávala redaktora překvapovat svými názory. Například když představila svoji teorii o rostoucí popularitě plastických operací.

"Etnika se nyní velmi míchají, což je do určité míry degenerace. Kolik krásných žen bylo v 50. a 60. letech i bez zákroku plastických chirurgů a jen kvůli této degeneraci, která se v poslední době rozmohla, je o jejich práci takový zájem. Jsem šťastná, že mám bílou pleť," dodala.

autor: pej | 9. 4. 2014 8:10

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama