Křížení etnik kazí přirozenou krásu, tvrdí Barbie z Ukrajiny

pej
9. 4. 2014 8:10
Valeria Lukyanova, přezdívaná "oživlá Barbie", se v rozhovoru pro magazín GQ svěřila se svými neotřelými názory na plastické operace a rodinný život.
Valeria Lukyanova
Valeria Lukyanova | Foto: Facebook Valeria Lukyanova

Oděsa -  Valeria Lukyanova o sobě nechala poprvé slyšet před dvěma roky, kdy internetem kolovaly její fotky a videa. Tehdy na sebe upoutala pozornost podobou s legendární plastovou panenkou od Mattela. Média ji vzápětí překřtila na Human Barbie

Před pár dny se za ní do Ruska vydal americký novinář a spisovatel Michael Idov, aby pořídil rozhovor, v němž se mimo jiné svěřila s tím, že neplánuje vlastní rodinu.

"Samotná myšlenka na to mít děti ve mně vzbuzuje hluboký odpor. Raději se nechám mučit, než abych žila rodinným způsobem," řekla Valeria pro magazín GQ.

Valeria Lukyanova
Valeria Lukyanova | Foto: Facebook Valeria Lukyanova

Valeria nepřestávala redaktora překvapovat svými názory. Například když představila svoji teorii o rostoucí popularitě plastických operací.

"Etnika se nyní velmi míchají, což je do určité míry degenerace. Kolik krásných žen bylo v 50. a 60. letech i bez zákroku plastických chirurgů a jen kvůli této degeneraci, která se v poslední době rozmohla, je o jejich práci takový zájem. Jsem šťastná, že mám bílou pleť," dodala.

 

Právě se děje

před 22 minutami

Stoupenci Navalného, jehož zdravotní stav se horší, svolali na středu masové demonstrace

Stoupenci vězněného ruského opozičního politika Alexeje Navalného svolali na 21. dubna demonstrace, které by podle nich mohly být největšími protesty v moderní historii Ruska. Chtějí tak přitáhnout pozornost ke zhoršujícímu se zdravotnímu stavu opozičního vůdce, uvedla v neděli agentura Reuters. Obavy o zdraví Navalného vyjádřila dnes Francie. Dcera Navalného vyzvala ruské úřady, aby k němu do věznice vpustily lékaře, kterého si on sám vybere.

Zdroj: ČTK
Další zprávy