Křížení etnik kazí přirozenou krásu, tvrdí Barbie z Ukrajiny

pej
9. 4. 2014 8:10
Valeria Lukyanova, přezdívaná "oživlá Barbie", se v rozhovoru pro magazín GQ svěřila se svými neotřelými názory na plastické operace a rodinný život.
Valeria Lukyanova
Valeria Lukyanova | Foto: Facebook Valeria Lukyanova

Oděsa -  Valeria Lukyanova o sobě nechala poprvé slyšet před dvěma roky, kdy internetem kolovaly její fotky a videa. Tehdy na sebe upoutala pozornost podobou s legendární plastovou panenkou od Mattela. Média ji vzápětí překřtila na Human Barbie

Před pár dny se za ní do Ruska vydal americký novinář a spisovatel Michael Idov, aby pořídil rozhovor, v němž se mimo jiné svěřila s tím, že neplánuje vlastní rodinu.

"Samotná myšlenka na to mít děti ve mně vzbuzuje hluboký odpor. Raději se nechám mučit, než abych žila rodinným způsobem," řekla Valeria pro magazín GQ.

Valeria Lukyanova
Valeria Lukyanova | Foto: Facebook Valeria Lukyanova

Valeria nepřestávala redaktora překvapovat svými názory. Například když představila svoji teorii o rostoucí popularitě plastických operací.

"Etnika se nyní velmi míchají, což je do určité míry degenerace. Kolik krásných žen bylo v 50. a 60. letech i bez zákroku plastických chirurgů a jen kvůli této degeneraci, která se v poslední době rozmohla, je o jejich práci takový zájem. Jsem šťastná, že mám bílou pleť," dodala.

 

Právě se děje

před 9 minutami

Anderson, Ozon, McQueen. Festival v Cannes zveřejnil výběr filmů pro letošní ročník

Nové filmy amerického režiséra Wese Andersona, francouzského Françoise Ozona či britského Steva McQueena jsou součástí oficiálního výběru 56 snímků pro letošní ročník mezinárodního filmového festivalu v Cannes. Filmový svátek se letos v květnu nekonal kvůli koronavirové pandemii, pro snímky je ale zařazení na jeho program prestižním oceněním, uvedla agentura AFP. Žádný český film se do výběru neprobojoval.

Na seznamu oficiálního výběru se nachází Andersonův film The French Dispatch (Francouzská spojka), Ozonův Eté 85 (Léto 85), britský filmař Steve McQueen má ve výběru snímky hned dva - Lovers Rock (Skála milenců) a Mangrove (Mangrovník).

Žádný český film v letošním oficiálním výběru festivalu nefiguruje. Ze zemí střední a východní Evropy zde mají své zástupce pouze Litva (film Soumrak režiséra Šarunase Bartase) a Bulharsko (snímek Únor od režiséra Kamena Kaleva).

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Policista, který zabil George Floyda, bude obviněn z vraždy druhého stupně

Generální prokurátor Minnesoty Keith Ellison zvýší obvinění bělošského policisty Dereka Chauvina z vraždy neozbrojeného černocha George Floyda z třetího na druhý stupeň, za což mu hrozí delší vězení. Vznesena budou obvinění také proti třem dalším policistům, kteří byli na místě a kteří po incidentu dostali výpověď. Informoval o tom dnes americký list Star Tribune.

Šestačtyřicetiletý Floyd zemřel poté, co mu Chauvin skoro devět minut 25. května při zatýkání klečel na krku. Nahrávka incidentu obletěla celý svět a v USA spustila vlnu protestů proti rasově motivované policejní brutalitě, které v místech provázelo rabování a vandalismus.

Čtyřiačtyřicetiletý Chauvin dostal minulý týden výpověď a byl obviněn z vraždy třetího stupně a zabití druhého stupně. Nyní ho prokurátor podle tisku chce obvinit z vraždy druhého stupně, za kterou by mohl dostat až 40 let za mřížemi, což je o 15 víc než maximální trest za vraždu třetího stupně.

Zdroj: ČTK
Další zprávy