Židé mají lepší sex. Je na to zákon, tvrdí ortodoxní rabín

jaz
14. 10. 2014 8:00
Americký rabín píše knihy, vystupuje v televizních show a snaží se zbořit představu, že židé potlačují svou sexualitu.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Jan Langer

New Jersey Rabín Shnuley Boteach napsal tři desítky knih a ve své poslední s názvem Košer chtíč opět dává rady a boří mýty o sexualitě ortodoxních věřících.

"Muž musí zařídit orgasmus ženě jako první, to je židovské právo," říká rabín v rozhovoru pro New York Magazine s odvoláním na židovské náboženské texty, které nařizují mužům, aby pro ně žena byla vždy na prvním místě. Dříve se totiž myslelo, že se díky této technice ženě narodí chlapec.

Židé také díky tradičnímu zahalování žen, které mnohdy nosí dlouhé rukávy, dlouhé sukně a pokrývku hlavy, objevují v soukromí jejich erotogenní zóny, například vlasy. Tím, že židé nevyznávají přehnanou nahotu, mají prý daleko lepší intimní život než ostatní.

Sedmačtyřicetiletý rabín také neshledává nic špatného ani na různých způsobech milování. "Anální sex? Ano, proč ne? Erotické hračky jsou také skvělé. Chcete S&M? Co je na tom špatného? Je to naprosto košer," říká pokrokový duchovní.

Zároveň dodává, že nejlepší polohou je stejně ta misionářská, protože je zároveň i tou nejintimnější. Manželský pár by měl tyto intimní chvilky trávit v těsném kontaktu a dívat se při tom vzájemně do očí, což z něho dělá ve výsledku dokonalou jednotu.

Shnuley Boteach je také autorem titulů Košer sex nebo Košer cizoložství a v roce 1990 vystoupil v show známé moderátorky Oprah Winfrey, neoficiálně byl také duchovním poradcem zpěváka Michaela Jacksona. Sám je ženatý a se svou manželkou Debie má devět dětí.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

USA zařadí hnutí Antifa mezi teroristické organizace, oznámil Trump

Spojené státy zařadí krajně levicové antifašistické hnutí Antifa na seznam teroristických organizací. Na Twitteru to oznámil americký prezident Donald Trump, který Antifu viní z podílu na nynější vlně násilností vyvolané smrtí černocha George Floyda při zatýkání policií. Trump o zařazení Antify na seznam mluvil už loni po střetech extremistů v Portlandu.

Další zprávy