Opěrní pěvkyni trápí při zpěvu větry. Z divadla ji vyhodili

ČTK ČTK
29. 1. 2014 9:56
Americká operní pěvkyně Amy Herbstová, která vystupovala v operní společnosti v Nashvillu, přišla o práci. Důvod? Nedokáže zadržet větry při zpěvu.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

New York -  Zákrok jí lékaři provedli při porodu v únoru loňského roku. Po rutinně prováděném nástřihu hráze prý nedokáže zadržet při zpěvu větry a příležitostně ani pohyb střev.

Proto společně s manželem žalují nemocnici a žádají odškodnění ve výši 2,5 milionu dolarů (asi 50 milionů korun), napsal internetový server Gawker.

V žalobě podané na nemocnici ve městě Fort Campbell uvádí, že rána se špatně zhojila. V důsledku "inkontinence a nadměrné flatulence není nadále schopná vykonávat práci profesionální operní pěvkyně".

"Utrpěla velmi zahanbující a velmi zásadní zranění, kde, upřímně řečeno, prognóza na plně úspěšnou nápravu je dost nízká," řekl její právní zástupce Charles Allen.

 

Právě se děje

před 43 minutami

Zábranský bude hrát ve Finsku za Jukurit Mikkeli

Hokejový obránce Libor Zábranský bude působit ve finském klubu Jukurit Mikkeli. Dvacetiletý hráč, který v této sezoně hostoval z Komety Brno v Karlových Varech, na severu Evropy podepsal dvouletou smlouvu.

Bývalý kapitán juniorské reprezentace se loni vrátil do Evropy po třech sezonách, které strávil v zámoří. Nezamířil ale do mateřské Komety, kterou vlastní jeho otec, ale hrál za Karlovy Vary. V dresu Energie nasbíral v 51 zápasech základní části extraligy 14 bodů za sedm branek a stejný počet asistencí. Ve čtyřech utkání play off se neprosadil.

Do Jukuritu si Zábranského vybral nový trenér a hvězda finského hokeje Olli Jokinen. "Je mi ctí hrát za klub s takovou historií. Vždy jsem chtěl působit ve Finsku a už se nemohu dočkat, až do Mikkeli přijedu. Věřím, že příští sezonu dokážeme velké věci," uvedl Zábranský na webu svého nového zaměstnance. V současnosti se seniorskou reprezentací chystá na přípravné zápasy proti Rakousku.

V aktuální sezoně oblékali dres předposledního týmu finské soutěže obránce Jakub Galvas a útočník Šimon Stránský. Oba by měli mít smlouvu i na příští sezonu, Galvas se však zřejmě bude snažit prosadit v zámoří, kde jej draftovalo Chicago.

Další zprávy