Láskyplné objetí Obamy a Clintonové baví internet. "Zamilovaný" pár se dostal na Titanic i diskotéku

pv
29. 7. 2016 15:25
Jedním z nejvýraznějších momentů letošního nominačního sjezdu Demokratické strany byl projev prezidenta Baracka Obamy. Ten se snažil zažehnat partajní spory a ukázat jednotu, se kterou do voleb demokraté Hillary Clintonovou vysílají. Jeho takřka hodinový projev ukončilo vřelé objetí s demokratickou kandidátkou. A netrvalo dlouho, než si toho všimli internetoví vtipálci, kteří na sociální síti Reddit začali vytvářet zábavné koláže.
Foto: Reddit

Barack Obama se po svém proslovu na nominačním sjezdu Demokratické strany objal s kandidátkou strany Hillary Clintonovou. Jejich blažených výrazů si samozřejmě všimli internetoví vtipálci na sociální síti Reddit, kteří začali "šťastný pár" upravovat.

Foto: Reddit

Jejich milostné výrazy připomněly další slavný pár. "Já létám, Baracku."

Foto: Reddit

Překvapivě se u většiny koláží vynechala politická témata. Lidé fotografii vnímali spíše jako ukázku lásky dvou starších lidí. Zde například v reklamě na přípravek povzbuzující erekci.

Foto: Reddit

Zase tak staří nejsou, na diskotéce by se rozhodně neztratili.

Foto: Reddit

"Bez lásky je vám i moc k ničemu," zní podtitul připravované knihy největšího spisovatele milostné literatury současnosti Nicholase Sparkse.

Foto: Reddit

Ale není to tak, že by měli oči jenom jeden pro druhého.

Foto: Reddit

Občas si najdou chvilku i na sebe.

Foto: Reddit

"Ale milujte své nepřátele; čiňte dobře, půjčujte a nic nečekejte zpět. A vaše odměna bude hojná: budete syny Nejvyššího, neboť on je dobrý k nevděčným i zlým," píše se v Lukášově evangeliu.

Foto: Reddit

A milujte taky Kanyeho Westa, i když to už bible neříká.

Foto: Reddit

Protože právě láska je v dobách předvolebních často nedostatečná.

Foto: Reddit
 

Právě se děje

před 34 minutami

Exploze plynu v čínské provincii zabila dvanáct lidí, více než sto osob utrpělo zranění

Výbuch plynu zabil časně zrána ve městě Š'-jen v provincii Chu-pej v centrální Číně 12 lidí, 138 jich zranil a desítky dalších se musely evakuovat. Informují o tom zahraniční tiskové agentury. Exploze vedení plynu způsobila kolaps dvoupodlažní budovy, v jejíž dolní části se nacházel trh s potravinami a v patře několik lidí bydlelo, uvedl list China Daily.

Podle sdělení místních úřadů na sociální síti muselo více než 150 lidí do nemocnice, na 39 z nich je zraněno těžce. Úřady uvádějí, že záchranné práce pokračují, o příčině neštěstí ale zatím mlčí. Podle čínské státní televize CCTV žádají nemocnice občany, aby na záchranu zraněných darovali krev.

Na televizních záběrech jsou vidět záchranáři, jak šplhají přes rozbité betonové desky, aby se dostali k lidem uvězněným uvnitř. Lidé v ulici procházejí sutinami poškozených budov. Podle zpráv státních médií jsou mezi oběťmi především provozovatelé stánků a zákazníci, kteří přišli na snídani a obstarat si čerstvou zeleninu.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Vicemistryně Evropy Fišerová pojede finále kanoistek na SP v Praze

Vicemistryně Evropy Tereza Fišerová postoupila do finále závodu kanoistek na Světovém poháru ve vodním slalomu v Praze. V semifinále zajela druhý čas a bude jedinou českou zástupkyní ve finálové desítce. Sestry Gabriela a Martina Satkovy vypadly.

Žádná z postupujících nezajela trať čistě. Olympionička Fišerová dostala dvousekundovou penalizaci za dotek dvaadvacáté branky a zaostala o 86 setin za nejrychlejší Mallory Franklinovou z Británie, která měla rovněž jeden "šťouch". Ve finále nebude chybět ani australská hvězda vodního slalomu Jessica Foxová, jež se šesti trestnými sekundami postoupila z osmého místa.

Na loňský titul mistryně Evropy na umělé trati v Troji nenaváže Gabriela Satková, která skončila v semifinále šestnáctá. Spoustu chyb udělala i její sestra Martina, jež obsadila 22. příčku.

Do semifinále nenastoupila Brazilka Ana Sátilaová, bronzová medailistka z mistrovství světa 2017. V brazilském týmu se totiž objevily dva případy koronaviru a výprava zůstala v izolaci na hotelu.

Začalo semifinále kanoistů s českými reprezentanty Lukášem Rohanem, Václavem Chaloupkou a Vojtěchem Hegerem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy