Vybuchující Samsung je terčem posměchu na sociálních sítích. Použijte ho místo granátů, píší lidé

pej
10. 10. 2016 14:32
Letošní novinka se Samsungu příliš nevydařila. Ještě před uvedením na trh Galaxy Note 7 sklízel samou chválu, momentálně je kvůli problémům s vybuchující baterkou spíš terčem posměchu lidí na sociálních sítích.
Koláž, která využívá scénu z filmu Temný rytíř.
Koláž, která využívá scénu z filmu Temný rytíř. | Foto: Twitter

Galaxy Note 7 od Samsungu ještě před uvedením na trh na konci srpna sklízel pochvalné recenze. Zanedlouho ale bylo jasné, že Samsung něco uspěchal. První uživatelé začali hlásit řadu funkčních problémů.

Kromě toho, že mobil se zasekává, náhodně se restartuje, tak je i životu nebezpečný. Baterka totiž při nabíjení vybuchuje. Stejnou vadu vykazují i náhradní kusy. Jediné řešení, které zatím Samsung zákazníkům nabízí, je proto výměna za mobilní zařízení jiných značek. 

Na sociálních sítích teď kolují nejenom vtipné návody na jeho bezpečné používaní, ale i ironické narážky na voděodolnost.

Uživatelé Galaxy Note 7 zesměšňují především jako alternativu vhodnou leda tak k munici: "Došly nám granáty, pane. Nevadí, použijte ten nový Samsung." 

Samsung Galaxy Note 7 se stal terčem posměchu
Samsung Galaxy Note 7 se stal terčem posměchu | Foto: Twitter

Jak bezpečně nabít svůj nový Galaxy Note 7?

Foto: Imgur/Say_Me_Your_dady

Asi tak člověk dopadne, když zavolá své bývalé přítelkyni novým mobilem od Samsungu, nebo když s ním bude spát pod polštářem.

Galaxy Note 7 lze sehnat i v černém provedení.

Jediný bezpečný způsob, jak tento mobil používat, je pod vodou.

Na Twitteru se objevil i názor, který navrhuje, aby si telefon pořídil Donald Trump. "Kupte Trumpovi, prosím, někdo tenhle mobil a přimějte ho, aby z něj na palubě letadla napsal tweet a držel ho přitom u svých vlasů."

Na problémy s explodující baterkou došlo i v populární hře GTA. Telefon zde nahrazuje výbušninu. 

GTA 5 MOD - Samsung Galaxy Note 7 (Bomb) | Video: YouTube
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Havlíček: Vláda chce přispět na zvýšené ceny energií 800 000 domácností

Vláda chce pomocí takzvaných energetických šeků přispět na výdaje za zdražující se elektřinu zhruba 800 000 nízkopříjmových rodin. Zaplatit jim plánuje kolem poloviny částky za zvýšené náklady. Vyplácet by mohla začít již v listopadu, řekl dnes v pořadu České televize Otázky Václava Moravce ministr průmyslu a obchodu a dopravy Karel Havlíček (za ANO). S nějakou formou podpory souhlasí i předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek či předseda klubu KDU-ČSL Jan Bartošek. Proti se naopak postavil předseda poslanců hnutí SPD Radim Fiala.

Krátkodobý plán na pomoc domácnostem potenciálně ohroženým energetickou chudobou bude podle Havlíčka hotový do několika týdnů. V říjnu by ho mohla schválit vláda, v listopadu by již stát mohl doručovat peníze lidem. Na počátku října se však v Česku uskuteční volby do Poslanecké sněmovny, po kterých se může složení kabinetu změnit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy