Novomanžel vyrazil na líbánky bez své ženy, neboť ztratila pas. Příběh dojal ministryni a zasáhla

hrz
10. 8. 2016 14:13
Indický fotograf Faizan Patel odletěl na čtrnáctidenní líbánky do Itálie bez své manželky. Ta totiž dva dny před odjezdem zjistila, že ztratila pas. Faizan se vyfotil v letadle s její fotkou a nahrál snímek na Twitter. Všimla si ho tam indická ministryně zahraničí a slíbila urychleně pas zajistit. Manželka nyní čeká na vízum. Pár novomanželů stále doufá, že aspoň část svatební cesty absolvuje spolu.
Faizan Patel na líbánkách bez manželky
Faizan Patel na líbánkách bez manželky | Foto: Twitter/Faizan Pattel

Čerstvě ženatý indický fotograf Faizan Patel chtěl strávit se svou ženou Sanou čtrnáctidenní romantické líbánky v Itálii. Jenže pouhé dva dny před odjezdem Sana zjistila, že nemá pas. Nový si již nestihla včas opatřit, a tak Faizan vyrazil bez ní, líčí pozoruhodnou svatební cestu americký server CNN.

S sebou si vzal aspoň její fotku, s níž pózoval před prázdným sedadlem v letadle. Snímek pověsil na Twitter a doprovodil větou: "Tak takhle teď cestuju se svou ženou." Na síti si ho všimla indická ministryně zahraničních věcí Sushma Swaraj. "Řekněte manželce, ať mě kontaktuje. Zajistím, aby seděla na sedadle vedle vás," napsala mu.

Vše se zdálo být na dobré cestě, pak byl skutečně za dva dny hotov. Sana však neměla vízum. I na něm se však už pracuje. Patel doufá, že je co nejdříve na ambasádě získá a že brzy bude mít vedle sebe svou milovanou manželku, nejen její fotku.

Lidé na sítích přirovnávají Indův příběh k příběhu pákistánské ženy Humi Mobin, která pro změnu vyrazila na líbánky do Řecka bez manžela.

Její fotky, na nichž smutně objímá prázdné místo vedle sebe, se v červenci staly hitem internetu a všímala si jich i přední světová média, až to jejich původkyni zaskočilo.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Po protestech na Kubě poslalo Rusko do Karibiku humanitární pomoc

Rusko po masivních protestech na Kubě poslalo do karibské země více než 88 tun humanitární pomoci. Dva letouny Antonov An-124 dopravily do země potraviny a zboží pro ochranu obyvatel, včetně milionu roušek. Oznámilo to dnes ruské ministerstvo obrany.

Kvůli koronavirové krizi se na Kubě v poslední době výrazně zhoršila hospodářská situace. To vyvolalo tento měsíc masivní protesty, největší za 30 let.

Další zprávy