Nikdy neviděly své přirození. Rozhodly se překonat trauma

jaz
6. 6. 2014 8:00
Pět žen se svěřilo, že ještě nikdy neviděly jistou intimní část svého těla. Před kamerou nakonec svůj strach překonaly.
Foto: YouTube

Praha - Detailní pohled na intimní lidské partie je pro mnoho lidí nepříjemnou zkušeností, za kterou se často skrývají daleko komplikovanější problémy než jen stud.

Fitness guru Davey Wavey si byl tohoto faktu vědom, a proto se rozhodl najít ženy, které ještě nikdy ve svém životě neviděly, jak ve skutečnosti vypadá jejich vagína.

Podařilo se mu přemluvit pět žen, se kterými natočil rozhovor. Poté postavil provizorní zástěnu, za kterou nechal dámy, aby se pomocí zvětšovacího zrcátka konečně podívaly a postavily se tak svým strachům a problémům.

Ženy se rozhodly poznat samy sebe před kamerou.
Ženy se rozhodly poznat samy sebe před kamerou. | Video: YouTube

Všechny na začátku uvedly, že jim v poznání sebe sama vždy něco bránilo. Jedna například přiznala, že byla znásilněna. Další důvody už ale nebyly tak závažné - přílišný stud, neomalený komentář přítele nebo povislé břicho, které bránilo pohledu.

"Děkuji odvážným ženám, které se účastnily natáčení videa. Podělit se o své příběhy a být součástí tohoto projektu muselo stát hodně odvahy," napsal Davey Wavey jako poděkování k videu, které už na YouTube přesáhlo milion zhlédnutí.

Tento krátký snímek sice zjednodušuje problém, kterým si ženy s podobnými traumaty musejí procházet, přesto se nejedna žena na videu přiznala, že díky poznání svého těla může konečně své obavy překonat.

 

Právě se děje

před 1 minutou

USA dospěly k dílčí obchodní dohodě s Čínou, další cla nezavedou

Spojené státy a Čína dosáhly první fáze obchodní dohody. Oznámili to dnes představitelé obou zemí. Washington tak podle prezidenta Donalda Trumpa v neděli nezavede plánovaná dodatečná cla na čínské zboží. "Sjednali jsme velmi rozsáhlou první fázi dohody s Čínou. Souhlasili s mnoha strukturálními změnami a s rozsáhlými nákupy zemědělských produktů, energie a zpracovatelských výrobků," napsal Trump na svém twitterovém účtu. "Okamžitě zahájíme jednání o druhé fázi dohody," dodal. Spojené státy a Čína spolu od loňska vedou obchodní válku, ve které na sebe vzájemně uvalují cla. V neděli plánoval Washington zavést dodatečná cla na dovoz z Číny, jehož roční hodnota činí téměř 160 miliard dolarů (3,7 bilionu Kč).

Zdroj: ČTK
před 19 minutami

Skokani Kožíšek i Sakala postoupili v Klingenthalu z kvalifikace

Oba čeští skokani na lyžích Čestmír Kožíšek i Filip Sakala postoupili do nedělního závodu Světového poháru v Klingenthalu. Kožíšek skočil v kvalifikaci 123 metrů a obsadil 35. místo, Sakalův skok byl o šest metrů kratší a český reprezentant skončil pětačtyřicátý, o jedinou pozici za lídrem SP Danielem-Andrém Tandem z Norska. Zvítězil Rakušan Stefan Kraft.

Další zprávy