Nikdy neviděly své přirození. Rozhodly se překonat trauma

jaz
6. 6. 2014 8:00
Pět žen se svěřilo, že ještě nikdy neviděly jistou intimní část svého těla. Před kamerou nakonec svůj strach překonaly.
Foto: YouTube

Praha - Detailní pohled na intimní lidské partie je pro mnoho lidí nepříjemnou zkušeností, za kterou se často skrývají daleko komplikovanější problémy než jen stud.

Fitness guru Davey Wavey si byl tohoto faktu vědom, a proto se rozhodl najít ženy, které ještě nikdy ve svém životě neviděly, jak ve skutečnosti vypadá jejich vagína.

Podařilo se mu přemluvit pět žen, se kterými natočil rozhovor. Poté postavil provizorní zástěnu, za kterou nechal dámy, aby se pomocí zvětšovacího zrcátka konečně podívaly a postavily se tak svým strachům a problémům.

Ženy se rozhodly poznat samy sebe před kamerou.
Ženy se rozhodly poznat samy sebe před kamerou. | Video: YouTube

Všechny na začátku uvedly, že jim v poznání sebe sama vždy něco bránilo. Jedna například přiznala, že byla znásilněna. Další důvody už ale nebyly tak závažné - přílišný stud, neomalený komentář přítele nebo povislé břicho, které bránilo pohledu.

"Děkuji odvážným ženám, které se účastnily natáčení videa. Podělit se o své příběhy a být součástí tohoto projektu muselo stát hodně odvahy," napsal Davey Wavey jako poděkování k videu, které už na YouTube přesáhlo milion zhlédnutí.

Tento krátký snímek sice zjednodušuje problém, kterým si ženy s podobnými traumaty musejí procházet, přesto se nejedna žena na videu přiznala, že díky poznání svého těla může konečně své obavy překonat.

 

Právě se děje

před 55 minutami

Kvalifikací v Ruce prošla trojice českých skokanů. Sakala spadl

Trojnásobné zastoupení budou mít čeští skokani na lyžích v druhém závodu sezony Světového poháru ve finské Ruce. Po neúspěšné kvalifikaci minulý týden ve Wisle si dnes na severu Evropy postup do závodu zajistili Čestmír Kožíšek, Viktor Polášek a Vojtěch Štursa.

Kožíšek obsadil výkonem 112,5 metru 20. místo, Polášek doletěl o půl metru dál, bodově mu to ale stačilo na umístění o sedm příček níž. Štursa proklouzl do postupové padesátky s výkonem 96,5 m jako poslední. Neuspěl Filip Sakala, který neustál doskok a po pádu skončil šedesátý.

Kvalifikaci ovládl Polák Dawid Kubacki, jenž výkonem 135,5 metru předvedl nejdelší skok dne. Vítěz úvodního závodu SP ve Wisle Němec Markus Eisenbichler byl šestý.

Zdroj: ČTK
Další zprávy