Nejošklivější pes na světě zemřel. Bylo mu devět let a prožil život jako z pohádky o Popelce

Magazín Magazín
11. 7. 2018 11:18
Fenka anglického buldoka Zsa Zsa, která se v červnu stala nejošklivějším psem na světě, v úterý zemřela. Buldokovi bylo devět let a podle webu Huffington Post se dá říct, že prožil život jako z pohádky. Fenka se totiž narodila v psí množírně v Missouri, odkud si ji vzala Megan Brainardová z města Anoka, ve státě Minnesota. Ošklivého buldoka pojmenovala podle hollywoodské hvězdy Zsa Zsa Gaborové. "Je tak ošklivá, až je krásná," nechala se slyšet její panička v rozhovoru pro New York Times. Pes měl dokonce také svůj profil na Facebooku. Smrt Zsa Zsa byl pro Brainardovou "devastující" a celá rodina jí uspořádala malý obřad, při kterém se jedlo její oblíbené jídlo - burritos a tyčinky Slim Jim.
Zsa Zsa na soutěži o nejošklivějšího psa. | Video: Reuters
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Zemřel volejbalový mistr světa Smolka, bylo mu 81 let

Volejbalový mistr světa z roku 1966 z Prahy Josef Smolka dnes zemřel ve věku 81 let. O úmrtí legendy Dukly Liberec informoval ČTK ředitel klubu Pavel Šimoníček.

Smolka, rodák z Troubek, získal s úspěšnou generací reprezentantů také bronzovou medaili na olympijských hrách v Mexiku 1968 a byl vicemistrem Evropy z roku 1967.

Na domácí scéně se stal jako hráč trojnásobným mistrem republiky a později jako trenér dovedl Duklu k pěti titulům. Je také členem Síně slávy českého volejbalu.

Jeho stejnojmenný syn byl rovněž volejbalovým reprezentantem a v současné době působí v klubu pod Ještědem jako kouč mládeže.

Zdroj: ČTK
Další zprávy