Nejošklivější pes na světě zemřel. Bylo mu devět let a prožil život jako z pohádky o Popelce

Magazín Magazín
11. 7. 2018 11:18
Fenka anglického buldoka Zsa Zsa, která se v červnu stala nejošklivějším psem na světě, v úterý zemřela. Buldokovi bylo devět let a podle webu Huffington Post se dá říct, že prožil život jako z pohádky. Fenka se totiž narodila v psí množírně v Missouri, odkud si ji vzala Megan Brainardová z města Anoka, ve státě Minnesota. Ošklivého buldoka pojmenovala podle hollywoodské hvězdy Zsa Zsa Gaborové. "Je tak ošklivá, až je krásná," nechala se slyšet její panička v rozhovoru pro New York Times. Pes měl dokonce také svůj profil na Facebooku. Smrt Zsa Zsa byl pro Brainardovou "devastující" a celá rodina jí uspořádala malý obřad, při kterém se jedlo její oblíbené jídlo - burritos a tyčinky Slim Jim.
Zsa Zsa na soutěži o nejošklivějšího psa. | Video: Reuters
 

Právě se děje

před 6 minutami

Čistý zisk ČEZu stoupl za první tři čtvrtletí meziročně o polovinu

Čistý zisk energetické skupiny ČEZ stoupl za první tři čtvrtletí letošního roku meziročně zhruba o polovinu na 13,6 miliardy korun. Tržby vzrostly o 12 procent na 148,1 miliardy. Pomohl k tomu zejména růst cen elektřiny a vyšší zisk z obchodování s komoditami.

Zdroj: ČTK
před 36 minutami

Australská rallye byla zrušena kvůli obrovským požárům, titul mezi týmy má tak Hyundai

Světový šampionát v automobilových soutěžích přijde o Australskou rallye. Původně plánovaný poslední podnik letošní sezony, který se měl jet od čtvrtku do neděle, byl zrušen. Důvodem jsou ničivé lesní požáry, které ohrožují i dějiště rallye - oblast Nového Jižního Walesu.

Zrušení soutěže znamená, že titul mezi týmy získala značka Hyundai, která o 18 bodů porazila Toyotu., Šampionem mezi piloty se už na Katalánské rallye stal Ott Tänäk s Toyotou.

Zdroj: Radek Vičík
Další zprávy