Usain Bolt během vítězné stovky pózoval fotografům. Jeho šibalský úsměv teď baví internet

pv
17. 8. 2016 12:43
Usain Bolt na olympiádě v Riu opět potvrdil, že je králem krátkých atletických tratí. S přehledem vyhrál královskou sprinterskou disciplínu v běhu na 100 metrů a oslavil své již sedmé olympijské zlato. Svou dominanci na této trati potvrdil jamajský sprinter již v rozběhu, kde dokázal před průběhem cíle ještě zapózovat fotografům. Jeho fotografie zaujala uživatele sociálních sítí, kteří se jali vytvářet vtipné koláže.
Foto: ČTK

Usain Bolt potvrdil svou dominanci na trati 100 metrů, kdy ovládl finále a soupeřům již na třetí olympiádě po sobě ukázal záda. Jamajský sprinter kraloval již v rozběhu, který vyhrál i přesto, že před průběhem cíle zapózoval fotografům.

Toho si všimli uživatelé na sociálních sítích, kteří začali vytvářet vtipné koláže.

Podle některých lidí si Bolt uprostřed nejkratšího sprintu uvědomil, že si dlouho neměnil profilovou fotku na Facebooku, tak se rozhodl to změnit.

Podle jiných si nejspíše zrovna všiml, že si jedna z jeho atletických kolegyň změnila status ze zadané na nezadanou. Ještě že jsou v Riu na podobné případy připraveni a pro sportovce mají připraveno téměř půl milionu prezervativů.

LMFAOOO #usainbolt #facebook

Fotka zveřejněná uživatelem Willie F. Arline (@war_of_will),

Pro mnohé je klid jamajského sprintera metaforou k všednímu životu obyčejných lidí. Každý máme přeci občas ten pocit, když nás dohání spánek, povinnosti a uzávěrky, ale dál si v klidu a s úsměvem jen tak proplouváme.

"Vítězové se soustředí na vyhrávání, poražení na vítěze," stojí u motivačního obrázku, který vznikl z fotky fenomenálního amerického plavce Michaela Phelpse. Bolt má na to očividně jiný názor.

Běž, Usaine, běž.

Rozverný... to je nejspíše slovo nejlépe vystihující fotografii.

U podobných memů je vždy nejlepší, když se spojí s jinými. Jako třeba s populárním "brečícím Jordanem".

Víte, co dělá Usain Bolt, když mu ujede autobus? Počká na další zastávce.

Pro někoho je to závod o životní úspěch, pro někoho dobrá možnost zapózovat pro kamery.

A to hezky ze všech úhlů.

Má to jedinou nevýhodu, nedají se v téhle rychlosti lovit pokémoni a líhnout vajíčka.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 16 minutami

Po střetu s nákladním vozem zemřel na Semilsku v pátek odpoledne zhruba pětadvacetiletý řidič osobního vozu

Tragická nehoda se stala u obce Horka u Staré Paky. ČTK to v sobotu řekl regionální mluvčí policie Vojtěch Robovský. Okolnosti nehody policie dál šetří. V září je to druhá smrtelná nehoda v Libereckém kraji. 

před 40 minutami

V souvislosti s kampaní před nedělními parlamentními volbami v Německu zaznamenala policie více než 4200 trestných činů

Informoval o tom v sobotu list Die Welt, který se dotazoval úřadů v jednotlivých spolkových zemích. V roce 2017 den před parlamentními volbami informovaly úřady o 3660 trestných činech. Velkou většinu zaznamenaných trestných činů tvoří poškození cizí věci, většinou volebních plakátů. Policie se ale musela v souvislosti s volbami zabývat i násilnými trestnými činy či urážkami na cti.

před 55 minutami

Spilková je po prvním kole turnaje v Arkansasu pátá

Golfistka Klára Spilková výborně rozehrála turnaj LPGA v Rogersu a po prvním kole Arkansas Championship se dělí o páté místo. Česká olympionička zahrála šest ran pod par a ztrácí dva údery na vedoucí trojici, kterou tvoří Australanka Katherine Kirková a Korejky Či Un-i a Kim A-lim.

Spilková začala eaglem na úvodní čtyřparové jamce. Na další jamce přidala birdie, kterých v prvním kole zaznamenala celkem pět. Chybovala jen na dvanácté jamce, kde zahrála bogey. O páté místo se šestadvacetiletá česká golfistka dělí s dalšími čtyřmi hráčkami.

Tříkolový turnaj v Rogersu se hraje s dotací 2,3 milionu dolarů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy