Mimořádná zpráva

Muž se pohádal s papouškem své přítelkyně. Pták na nadávky odpovídal štěkáním, vše řešila policie

Magazín Magazín, Associated Press
19. 5. 2018 10:35
Policie na jihu Německa absolvovala zkraje týdne jeden neobvyklý zásah. Obyvatel Lörrachu zavolal v pondělí na tísňovou linku, aby policii ohlásil hádku, která se již nějakou dobu odehrávala v sousedním bytě. Když dvaadvacetiletý muž strážníkům byt otevřel, ukázalo se, že se ve skutečnosti hádá s papouškem své přítelkyně. Papoušek na mužovy nadávky podle policie reagoval hlasitým štěkotem. Protože se nikomu nic nestalo, strážníci opustili byt bez udělení pokuty. O případu informovala agentura AP.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 3 minutami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

před 23 minutami

Prováděcí zákon k brexitové dohodě prošel první zkouškou, poslanci ale odmítli projednávací plán

Britští poslanci posunuli prováděcí zákon k brexitové dohodě do další fáze legislativního procesu. Návrh prošel první zkouškou v dolní komoře britského parlamentu, když jej po druhém čtení podpořilo 329 zákonodárců, zatímco proti bylo jen 299. Britská média úvodní vítězství vlády očekávala. Poslanci ale později odmítli plán projednávání prováděcího zákona k brexitové dohodě. Vadí jim, že jim vláda na schvalování zákona vyhradila jen tři dny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy