Muž podpořil žádost o ruku 99 iPhony. Dívka přesto řekla ne

ČTK ČTK
12. 11. 2014 13:53
Mladý Číňan zaplatil za telefony téměř dva miliony korun, fotografie jeho vyznání se stala hitem tamní sociální sítě.
Srdce z iPhonů
Srdce z iPhonů | Foto: Weibo

Peking - Skoncovat se samotou se rozhodl mladý Číňan, který se konečně odhodlal požádat o ruku svou vyvolenou. A aby měla jeho žádost tu správnou váhu, koupil celkem 99 iPhonů 6, s nichž poskládal velké srdce. Přesto ale dívka řekla ne.

Jak informoval místní tisk, za koupi 99 iPhonů mladík zaplatil asi 80 tisíc dolarů (téměř 1,8 milionu korun), což představuje jeho dvouletý plat. Ale dívce to zjevně nestačilo. Přesto ale zklamaný nápadník slaví jistý úspěch: Fotografie jeho žádosti o ruku se staly nejžhavější senzací na čínském mikroblogovém serveru Weibo.

A krom toho mu ještě zůstaly všechny jeho iPhony. Což není tak málo - podle nedávného průzkumu veřejného mínění by každý pátý muž měl raději iPhone 6 než přítelkyni. Nový model tohoto telefonu je tak ještě přitažlivější než předchozí - po uvedení na trh iPhonu 5 uvedl každý osmý muž, že by se raději vzdal ženské náruče, pokud by ji mohl vyměnit za nový telefon firmy Apple.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně u města Bata v Rovníkové Guineji. Další stovky lidí byly podle médií zraněny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy