Módní Santa z Kanady je lákadlem pro dospělé. Na vánočního fešáka se stojí fronty

jaz
22. 12. 2015 6:29
Kanadský model dobrovolně zastává roli Santa Clause v obchodním domě, kde mu na klín místo dětí sedají dospělí lidé. Moderní představitel vánočního muže nevypadá jako tradičně obtloustlý pán, který naděluje dárky. Tenhle Santa nosí zásadně značkové oblečení a pečlivě se stará o svůj vous. Pohledný model není jen skvělým marketingovým tahem obchodního domu, ale za každé selfíčko s ním obdrží fond pro nemocné děti jeden dolar. Zájem mají stovky lidí.
kanadský Santa Claus
kanadský Santa Claus | Foto: Instagram / Yorkdale Style

Toronto - Paul Mason se modelingu věnuje už přes 30 let a od loňského roku pracuje v torontském obchodním domem Yorkdale Mall jako Santa Claus. Letos je ale o módního Santu, jak mu celá Kanada říká, enormní zájem. Lidé si tak musí na Paula vystát frontu, informoval o tom server Mirror.

Muž s modrýma očima a dokonalou figurou připomíná Santa Clause jen vzdáleně, přesto jeho červená kožená bunda a bílý plnovous zapadají do vánoční atmosféry nákupního centra. Velkou fanouškovskou základu má Paul také na Instagramu, kde neustále přibývají selfíčka, která si s ním lidé pořídili.

Pro letošní rok tak společnost napadlo, že by lákadlo v podobě pohledného modela mohlo mít i charitativní rozměr. Za každou zveřejněnou fotku s Paulem Masonem opatřenou speciálním hashtagem daruje obchodní dům jeden dolar na konto nadace nemocných dětí.

Na internetu jen v tuto chvíli kolují stovky snímků a další přibývají. 

"Paul je velice talentovaný model a jeho výrazné rysy v obličeji působí na ženy i muže, společně s jeho nápadnými vousy, jiskrou v oku i vřelým úsměvem," říká marketingová ředitelka nákupního centra s tím, že dospělí jsou potěšeni touto interpretací Santy a velmi si to užívají.

Paul Mason v minulosti pracoval pro značky jako Burberry, Dolce & Gabbana nebo Hugo Boss. V loňském roce se navíc dostal na seznam nejlépe oblékaných mužů.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy