Módní Santa z Kanady je lákadlem pro dospělé. Na vánočního fešáka se stojí fronty

jaz
22. 12. 2015 6:29
Kanadský model dobrovolně zastává roli Santa Clause v obchodním domě, kde mu na klín místo dětí sedají dospělí lidé. Moderní představitel vánočního muže nevypadá jako tradičně obtloustlý pán, který naděluje dárky. Tenhle Santa nosí zásadně značkové oblečení a pečlivě se stará o svůj vous. Pohledný model není jen skvělým marketingovým tahem obchodního domu, ale za každé selfíčko s ním obdrží fond pro nemocné děti jeden dolar. Zájem mají stovky lidí.
kanadský Santa Claus
kanadský Santa Claus | Foto: Instagram / Yorkdale Style

Toronto - Paul Mason se modelingu věnuje už přes 30 let a od loňského roku pracuje v torontském obchodním domem Yorkdale Mall jako Santa Claus. Letos je ale o módního Santu, jak mu celá Kanada říká, enormní zájem. Lidé si tak musí na Paula vystát frontu, informoval o tom server Mirror.

Muž s modrýma očima a dokonalou figurou připomíná Santa Clause jen vzdáleně, přesto jeho červená kožená bunda a bílý plnovous zapadají do vánoční atmosféry nákupního centra. Velkou fanouškovskou základu má Paul také na Instagramu, kde neustále přibývají selfíčka, která si s ním lidé pořídili.

Pro letošní rok tak společnost napadlo, že by lákadlo v podobě pohledného modela mohlo mít i charitativní rozměr. Za každou zveřejněnou fotku s Paulem Masonem opatřenou speciálním hashtagem daruje obchodní dům jeden dolar na konto nadace nemocných dětí.

Na internetu jen v tuto chvíli kolují stovky snímků a další přibývají. 

"Paul je velice talentovaný model a jeho výrazné rysy v obličeji působí na ženy i muže, společně s jeho nápadnými vousy, jiskrou v oku i vřelým úsměvem," říká marketingová ředitelka nákupního centra s tím, že dospělí jsou potěšeni touto interpretací Santy a velmi si to užívají.

Paul Mason v minulosti pracoval pro značky jako Burberry, Dolce & Gabbana nebo Hugo Boss. V loňském roce se navíc dostal na seznam nejlépe oblékaných mužů.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Tradiční novoroční oběd naplánovali Zeman s Babišem na 5. ledna

Na tradičním novoročním obědě se prezident Miloš Zeman s premiérem Andrejem Babišem sejdou v neděli 5. ledna. Ještě jednou se setkají do Vánoc. Ve středu spolu na pravidelné večeři ve středočeských Lánech probrali zahraniční politiku včetně prezidentova plánu jet na jaře do Moskvy na oslavy výročí konce druhé světové války.

"Pan prezident mne informoval, že chce navštěvovat kraje a že se chystá na oslavy v květnu do Moskvy, kde má být americký prezident a další prezidenti. Takže jsme nějak koordinovali zahraniční aktivity," uvedl Babiš po zhruba půldruhahodinové schůzce. S prezidentem hovořili také o aktuálních otázkách, jako jsou plány v jaderné energetice či schvalování rozpočtu na příští rok.

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Na summitu NATO bude Česko zastupovat Zeman, chce navrhnout změny

Česko bude na summitu NATO v Londýně 3. a 4. prosince zastupovat pouze prezident Miloš Zeman. Premiér Andrej Babiš (ANO) se zúčastní projednávání rozpočtu ve sněmovně, dohodli se na tom při pravidelné večeři na zámku v Lánech. Předseda vlády po jednání novinářům řekl, že na Severoatlantickou alianci má s prezidentem stejný názor, naznačil, že by se její pravidla měla po sedmdesáti letech změnit. Mluvit o tom chce na Evropské radě.

"Je to důležitá aliance, ale je potřeba aby si evropské členské státy víceméně řekly, že možná nastal čas celkově mluvit o té smlouvě, která byla podepsána před sedmdesáti lety," uvedl Babiš.

Zdroj: ČTK
Další zprávy