Módní Santa z Kanady je lákadlem pro dospělé. Na vánočního fešáka se stojí fronty

jaz
22. 12. 2015 6:29
Kanadský model dobrovolně zastává roli Santa Clause v obchodním domě, kde mu na klín místo dětí sedají dospělí lidé. Moderní představitel vánočního muže nevypadá jako tradičně obtloustlý pán, který naděluje dárky. Tenhle Santa nosí zásadně značkové oblečení a pečlivě se stará o svůj vous. Pohledný model není jen skvělým marketingovým tahem obchodního domu, ale za každé selfíčko s ním obdrží fond pro nemocné děti jeden dolar. Zájem mají stovky lidí.
kanadský Santa Claus
kanadský Santa Claus | Foto: Instagram / Yorkdale Style

Toronto - Paul Mason se modelingu věnuje už přes 30 let a od loňského roku pracuje v torontském obchodním domem Yorkdale Mall jako Santa Claus. Letos je ale o módního Santu, jak mu celá Kanada říká, enormní zájem. Lidé si tak musí na Paula vystát frontu, informoval o tom server Mirror.

Muž s modrýma očima a dokonalou figurou připomíná Santa Clause jen vzdáleně, přesto jeho červená kožená bunda a bílý plnovous zapadají do vánoční atmosféry nákupního centra. Velkou fanouškovskou základu má Paul také na Instagramu, kde neustále přibývají selfíčka, která si s ním lidé pořídili.

Pro letošní rok tak společnost napadlo, že by lákadlo v podobě pohledného modela mohlo mít i charitativní rozměr. Za každou zveřejněnou fotku s Paulem Masonem opatřenou speciálním hashtagem daruje obchodní dům jeden dolar na konto nadace nemocných dětí.

Na internetu jen v tuto chvíli kolují stovky snímků a další přibývají. 

"Paul je velice talentovaný model a jeho výrazné rysy v obličeji působí na ženy i muže, společně s jeho nápadnými vousy, jiskrou v oku i vřelým úsměvem," říká marketingová ředitelka nákupního centra s tím, že dospělí jsou potěšeni touto interpretací Santy a velmi si to užívají.

Paul Mason v minulosti pracoval pro značky jako Burberry, Dolce & Gabbana nebo Hugo Boss. V loňském roce se navíc dostal na seznam nejlépe oblékaných mužů.

 

Právě se děje

před 50 minutami

Trump se setkal se šéfem Facebooku Zuckerbergem. Rozhovor byl pěkný, uvedl prezident

Americký prezident Donald Trump se ve čtvrtek v Bílém domě setkal se šéfem společnosti Facebook Markem Zuckerbergem. Sám Trump to oznámil na Twitteru s tím, že rozhovor byl "pěkný". Firma Facebook schůzku potvrdila, setkání prý bylo "dobré a konstruktivní".

"Mark je ve Washingtonu, setkal se s politiky, aby vyslechl jejich obavy a pohovořil o budoucí regulaci internetu," uvedla firma Facebook. "Měl také dobré, konstruktivní setkání s prezidentem Trumpem v Bílém domě," dodala.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Tři kilometry od Bílého domu se v noci střílelo. Jeden člověk zemřel, pět dalších bylo zraněno

Jeden člověk zemřel a pět dalších bylo zraněno při noční střelbě ve Washingtonu, jen asi tři kilometry od Bílého domu, sídla amerického prezidenta. Oznámila to místní policie.

Ve washingtonské čtvrti Columbia Heights, kde ke střelbě došlo, odvážely zraněné vozy záchranné služby. Podle agentury Reuters není nikdo z nich ohrožen na životě. Nasazení policie bylo v místě incidentu podle očitých svědků masivní.

Zda byl pachatel dopaden, není známo, podle policistů je ale už situace pod kontrolou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy