Místo oslavy požár. Muž zapálil byt, když se chystal požádat přítelkyni o ruku

Magazín Magazín
6. 8. 2020 11:00
Albert Ndreu z anglického Sheffieldu dva týdny přemýšlel, jak svou přítelkyni Valeriji Madevicovou co nejlépe požádat o ruku. Naplánoval sestavit otázku z hořících čajových svíček a pokoj v jejich bytě vyzdobit balonky. Překvapení však skončilo požárem.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

Šestadvacetiletý muž strávil v pondělí přípravami překvapení pro svou 22letou přítelkyni celkem čtyři hodiny. Kromě nákupu prstýnku, vína, balonků a přípravy výzdoby také vytvořil otázku "Vezmeš si mě?" (Marry me?) za pomoci sta hořících svíček na koberci. 

"Valerija vždycky říkala, že nejdůležitější jsou pro ni každodenní malá gesta. Pro žádost o ruku jsem však chtěl udělat něco speciálního," citoval britský deník The Telegraph Alberta Ndreua.

Když však odešel z připraveného bytu Valeriji vyzvednout, vypukl v jejich domově požár. Na místo dojeli hasiči a překvapení vzalo za své. Přesto se Albert odhodlal a Valerije se v ohořelé místnosti zeptal, zda si jej vezme. Tak k jeho úlevě řekla ano. 

"Nevyšlo to úplně podle mých představ, ale řekla ano. Takže přestože se celá událost vyvinula neočekávaně, dopadla nakonec tak, jak jsem si přál," řekl Ndreu. A dodal: "Doufám, že náš zážitek poslouží jako varování ostatním, že existuje něco jako příliš mnoho lásky, anebo spíš příliš mnoho svíček."

Pár se poznal před rokem prostřednictvím on-line seznamky a nyní bydlí u bratrance Ndreua. Snoubenci doufají, že se vezmou přesně za rok od požáru a na svatbu plánují pozvat také hasiče.

Češky založily originální seznamku: 

Dvě mladé Česky založily originální "seznamku". Propojují v ní hrdiny s potřebnými | Video: Hero Clan
 

Právě se děje

Aktualizováno před 8 minutami

Trump po čtyřech letech opustil Bílý dům. Tolik jsme toho dokázali, řekl před odletem na Floridu

Končící americký prezident Donald Trump po čtyřech letech ve funkci krátce po 08:00 místního času (14:00 středoevropského času) opustil Bílý dům, do kterého se nastěhuje jako nová hlava státu Joe Biden. Do vrtulníku Trumpa doprovodila jeho manželka Melania a prezident před nástupem krátce promluvil k přítomným novinářům. Jeho funkční období skončí v poledne místního času (18:00 SEČ).

Byly to neuvěřitelné čtyři roky, tolik jsme toho dokázali, řekl před odletem z Washingtonu. Dodal, že jeho vláda nebyla běžnou administrativou.

Následně v prezidentském speciálu Air Force One odletí na Floridu. První chvíle v pozici exprezidenta podle všeho stráví ve své rezidenci Mar-a-Lago ve West Palm Beach.

Zdroj: ČTK
Další zprávy