reklama
 
 

Mišmaš: S Tomášem Řepkou je nuda. Na Vlaďku málo křičí

9. 4. 2014
Foto: Jakub Šafránek
reklama
Středa 9. dubna. Kuriózní zprávy, které právě hýbou světem i Českem.

Mišmaš: S Tomášem Řepkou je nuda. Na Vlaďku málo křičí

Souhrn událostí

reklama
 

Zemřela wrestlingová hvězda Ultimate Warrior, informaci potvrdila sportovní asociace WWE. Bojovník, vl. jménem James Hellwig, patřil mezi nejvýraznější jména wrestlingu a pouhý den před svou smrtí byl jmenován do síně slávy. Bylo mu 54 let.

Bizár

Dělník bulváru Pavel Novotný je v kurzu. Chystaný dokument Víta Klusáka, který bude mít premiéru na ČT2 ve středu 16. dubna, nabídne otevřenou zpověď jedné z hlavních postav české bulvární novinařiny. Šéfredaktor jednoho z nejčtenějších bulvárních webů v Česku byl hostem v pořadu České televize, kde velmi podrobně představil, jak vlastně vypadá pozadí světa celebrit. Na Pavla Novotného v Hyde Parku se můžete podívat zde. Přejeme pevné nervy.        

Dělníci Bulváru Vít Klusák Dělníci bulváru. Nový dokument Víta Klusáka.
Bulvár

Manželství fotbalového bouřliváka Tomáše Řepky a modelky Vlaďky Erbové údajně prochází krizí. Podle deníku Blesk to mezi partnery vůbec neklape a vrabčáci na střeše si cvrlikají o rozchodu. "Žena mi občas říká, že je se mnou nuda a že se mnou nic není. Ale já jsem třeba jenom unavenej," tvrdí bývalý sparťanský kapitán. Jasně, neznáme nudnějšího cholerika, než je Tomáš Řepka…

Tomáš Řepka v dresu Sparty Praha. Foto: Jakub Šafránek

  9. 4. 2014

    Hlavní zprávy

    reklama

    Sponzorované odkazy

    reklama