reklama
 
 

Milovníci kávy mohou během královské svatby ochutnat Megharryccino s portréty budoucích novomanželů

17. 5. 2018 7:55
Baristé v pekárně Heidi, vyzdobené britskými vlajkami a velkým portrétem Harryho a Meghan, používají při přípravě nápoje speciální přístroj.

Windsor (Británie) - Sobotní svatbu britského prince Harryho a americké herečky Meghan Markleové budou moci oslavit i milovníci kávy. V kavárně ve městě Windsor, kde se na místním hradě obřad odehraje, pro ně připravili speciální nápoj z cappuccina či café latté, takzvané Megharryccino s portrétem budoucích novomanželů. Informovala o tom agentura Reuters.

Baristé v pekárně Heidi, vyzdobené britskými vlajkami a velkým portrétem Harryho a Meghan, používají při přípravě nápoje speciální přístroj. Ten během několika vteřin vykreslí do nápoje portrét páru metodou latté art, neboli malováním na kávu.

Megharryccino stojí 4,50 libry (přes 130 Kč) a podle spoluvlastníka pekárny Edwarda Durkina je jedinečné. I když je dražší než ostatní kávy, o nápoj byl ve středu ráno velký zájem.

"Nechci ho zničit," uvedla o portrétu na kávě 78letá zákaznice Ann Brookerová, než se napila. "To je nejblíž, co ses kdy přiblížila k polibku od Harryho," žertoval její manžel Alan.

autor: ČTK | 17. 5. 2018 7:55

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama