Manžel se nestaral o rodinu, tak mu žena zpoplatnila sex

10. 3. 2014 22:24
Žena z Taiwanu přišla na to, jak donutit svého zhýralého manžela, aby přispíval na chod domácnosti.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

Řidič kamionu jménem Chen není rozhodně příkladným manželem. Jeho noční výlety s kamarády ho stojí tolik, že už mu nezbývají prostředky na to, finančně zabezpečit svoji rodinu.

S jeho věčnými alkoholovými výlety do nočních podniků došla jeho ženě trpělivost, a aby od něho viděla alespoň nějaké peníze, začala si za manželské povinnosti účtovat 66 dolarů, což je v přepočtu cca 1300 korun.

Nějakou dobu tento systém údajně fungoval, ale Chenovi záhy přestal vyhovovat a šel si stěžovat úřadům.

Ty mu ale za neplnění povinností určily měsíční výživné pro rodinu 660 dolarů (cca 13 tisíc korun) s tím, že manželce už nemusí za sex platit. Od té doby prý panuje spokojenost na obou stranách.

 

Právě se děje

před 27 minutami

Požár haly na Bruntálsku způsobil škodu okolo 20 milionů korun

Škodu okolo 20 milionů korun způsobil v sobotu ráno v Bílčicích na Bruntálsku požár výrobní haly na zpracování dřeva. Podle hasičů před vypuknutím ohně budovou otřásl výbuch. Příčinu výbuchu i následného požáru zjišťují vyšetřovatelé. Událost se obešla bez zranění.

Hasiči se o výbuchu a následném požáru haly o velikosti 30 krát 15 metrů dozvěděli okolo 5. hodiny ráno. Na místě pak zasahovaly dvě desítky hasičů z šesti profesionálních a dobrovolných jednotek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy