reklama
 
 

Letiště v New Yorku otevře zvířecí wellness. Nabídne bazén ve tvaru kosti i luxusní seno pro koně

1. 4. 2017 10:05
Newyorské letiště JFK otevře v létě nové centrum pro zvířata na cestách. Nabídka služeb pro psy, kočky či koně obsahuje mimo jiné pedikúru, bazének nebo luxusní apartmány.

Zvířecí wellness a pobytové centrum s názvem The Ark (Archa) na letišti JFK čítá na 80 tisíc metrů čtverečních a nabízí majitelům domácích mazlíčků rozličné služby v závislosti na tom, kolik jsou ochotni zaplatit.

Kromě standardní veterinární péče a informační služby o cestování se zvířaty, si lze mazlíčky nechat vyfotit, zaplatit jim masáž, pobyt v bazénku ve tvaru kosti či luxusní apartmán.

Job Openings! The Ark is recruiting for qualified and experienced Animal Handlers and Licensed Veterinary Technicians to help dogs like CJ, the 2016 Westminster Best in Show Winner, get home safely and receive the highest level of animal care. Hiring for Night and Weekend shifts, both full- and part-time. Visit ARKJFK.com for more info and share this post!

Zveřejnil(a) The ARK at JFK dne 23. Září 2016

Archa stála celkem 65 milionů dolarů (zhruba 1,6 miliard korun) a je v ní umístěna také ptačí voliéra či nóbl stání pro závodní koně, informoval deník The New York Times.

Soukromí pro tučňáky

V areálu zvířecího centra je k dispozici zatím 23 stání o pěti tisících metrech čtverečních. Luxusní stáje nabízí koňským cestujícím prvotřídní seno, protiskluzové podlahy, stejně jako postel pro polohu vleže.

V červnu by mělo být rozšířeno o dalších 20 tisíc metrů čtverečních a dvojnásobnou kapacitu. Sloužit bude zejména závodním, výstavním a pólo koním cestujícím do Spojených států, kteří budou odtud převáženi do newyorského centra města.

Kočky si v Arše budou moci zařádit v kočičí džungli a tučňáci dokonce mají mít k dispozici svůj soukromý prostor, uvedl server Curbed New York. Pro línější povahy je k dispozici nóbl hotel. Ten bude sloužit nejen zvířecím miláčkům cestujících, ale také zaměstnanců letiště a místních obyvatel.

Luxusní pokoj s televizí pro psy i kočky

Středisko s názvem Paradise 4 Paws (Ráj pro čtyři tlapky), které již existuje na letištích v Chicagu, Dallasu a Denveru, bude mít k dispozici celkem 150 apartmánů, z toho 130 bude pro psy a zbytek pro kočky.

Beautiful cat from Abu Dhabi 🐱 !! #arkjfk #arkpetoasis #petoasis #catsofinstagram #cats #animals

Příspěvek sdílený The ARK at JFK (@arkjfk),

Cena za pokoje pro zvířata se pohybuje mezi 875 až 3 126 korunami za noc s ohledem na velikost apartmánu a typ zvířete.

V největším z nich, Top Dog Suitu o rozměrech 2,7 na 3,6 metrů, je k dispozici postel a TV s plochou obrazovkou o úhlopříčce 81 centimetrů. Díky webové kameře mají majitelé možnost sledovat své domácí mazlíčky nepřetržitě celý den.

autor: Magazín | 1. 4. 2017 10:05

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama