reklama
 
 

Kanye West miluje IKEA. Výrobce nábytku si z něj vystřelil, jeho návrhy se teď baví lidé

6. 8. 2016 10:00
Americký raper Kanye West si zamiloval švédského výrobce nábytku. "Musím pracovat pro firmu IKEA a dělat pro ně interiérový design," přiznal v rozhovoru pro rádio BBC. Společnost tak nenápadně vyzval k tomu, aby si od něj nechala navrhnout novou kolekci. Populární řetězec na sebe nenechal s reakcí dlouho čekat a vtipným příspěvkem na Facebook si udělal srandu z raperova klipu Famous,

Americký raper Kanye West se v rozhlasovém rozhovoru přiznal, že by kromě oblasti módy rád prorazil i v designu nábytku. 

"Musím pracovat pro firmu IKEA a dělat pro ně interiérový design," přiznal v rozhovoru pro rádio BBC. Jako jednu z motivací dodal, že by mladí lidé určitě ocenili jím navrhovaný nábytek. 

Svou touhu vyjádřil již v březnu po návštěvě v sídle společnosti. "Jsem nadšený. Opravdu výborná společnost. Hlavou se mi honí mnoho zajímavých nápadů," napsal na Twitter.

A švédská společnost na sebe nenechala s reakcí dlouho čekat. Na Facebook přidala fotku obří postele, ke které dopsala: "Hej, Kanye, hrozně rádi bychom viděli, co vytvoříš. Mohli bychom tě udělat slavným."

Hej Kanye, we’d love to see what you’d create…we could make you Famous!

Zveřejnil(a) IKEA Australia dne 02. Srpen 2016

Obří postel byla narážkou na poslední videoklip kontroverzního rapera k písni Famous, ve kterém West leží v obří posteli s voskovými figurínami nahého Donalda Trump, Rihanny, BIlla Cosbyho či Taylor Swift.

Poslední věta si pak dělá srandu z části textu dané písně, kde West zpívá o tom, jak Taylor Swift proslavil.

Pohotová a vtipná reakce společnosti vzbudila vlnu pozitivních reakcí. Příspěvek dostal více jak sedm tisíc lajků, další tisíce lidí ho sdílely. Internetoví vtipálci začali přemýšlet nad tím, jak by takové návrhy od extravagantního umělce mohly vypadat. Speciální ergonomická židle Kardåsh by podle nich přesně odpovídala požadavkům zpěvákovy manželky Kim Kardashian.

Toaleta Kånye by byla takřka nerozeznatelná od obyčejného záchoda, přesto by byla v nabídce za příznivých 999 dolarů.

"Prosím, IKEA, dopřej Kanyemu navrhnout tuhle věc," žádá další člověk.

Křeslo navržené s láskou.

Nahlédnout takřka do kuchyně dal fanouškům i samotný zpěvák. Na obrázku, který skutečně umístil na svůj Twitter, ukazuje návrh postele do své vily.

Možná i tento model bude součástí podzimního katalogu. 

Tedy spíše IKEANYE.

autor: pv | 6. 8. 2016 10:00

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama