"Jiří, líbáš moc zkušeně." Režisér musel mladého Mádla při natáčení Rafťáků krotit

Jiří Mádl byl při natáčení Rafťáků odhodlaný předvést, co nejvíce v něm je. Režisér Karel Janák přiznal, že musel mladíka při natáčení velmi krotit, protože jeho výkony byly až moc přesvědčivé na roli začátečníka, který má zatím zkušenosti spíše smolné než milostné. Sledujte Historky z placu jedné z nejúspěšnějších českých komedií pro dospívající.
„Jako kdybych točil Pozdravy z kožených kalhot“, režisér Rafťáků musel Mádla velmi krotit | Video: Aktuálně.cz

před 4 hodinami

Juventus zakončil sezonu prohrou s Fiorentinou, Verona remizovala s Laziem

Fotbalisté turínského Juventusu zakončili sezonu italské ligy porážkou 0:2 na hřišti Fiorentiny. Verona bez zraněného českého reprezentanta Antonína Baráka remizovala v Římě s Laziem 3:3.

Fiorentina skórovala v utkání 38. kola v nastavení obou poločasů. Nejprve se trefil Duncan a v samém závěru z penalty González. "Fialky" si díky konečnému sedmému místu zajistily start v kvalifikaci Evropské konferenční ligy. Čtvrtý Juventus, jehož čeká v příští sezoně Liga mistrů, nevyhrál v lize potřetí za sebou.

Verona vedla na římském Olympijském stadionu po 14 minutách 2:0, ale Lazio do konce první půle srovnalo a v 62. minutě Pedro dokonal obrat. Bod zachránil Hellasu Hongla.

Bergamo podlehlo doma Empoli 0:1 a v následujícím ročníku si evropské poháry nezahraje. Sestupující FC Janov doma stejným poměrem prohrál s Boloňou.

Italská fotbalová liga - 38. kolo:

FC Janov - Boloňa 0:1 (66. Barrow), Lazio Řím - Hellas Verona 3:3 (16. Cabral, 29. Anderson, 62. Pedro - 6. Simeone, 14. Lasagna, 76. Hongla), Fiorentina - Juventus Turín 2:0 (45.+1 Duncan, 90.+2 González), Bergamo - Empoli 0:1 (79. Štulac).

Fotbalistky Barcelony vítězství v Lize mistryň neobhájily, Lyon má osmý titul

Fotbalistky Barcelony prohrály ve finále Ligy mistryň překvapivě 1:3 s Lyonem a neobhájily loňský titul. Hráčky katalánského velkoklubu utrpěly první prohru ve všech v soutěžích za celou sezonu, rekordman Ligy mistrů Lyon získal už osmý titul.

Všechny góly padly na stadionu Juventusu v Turíně v prvním poločase: už v 6. minutě se krásně z 30 metrů trefila Amandine Henryová, další branky francouzského týmu přidaly ve 23. minutě Ada Hegerbergová a deset minut nato Catarina Macariová.

Čtyři minuty před přestávkou snížila na 1:3 úřadující nejlepší hráčka světa Alexia Putellasová. Barcelona měla největší šanci na druhý gól v 59. minutě, ale Patricia Guijarrová trefila dalekonosným lobem ze středového kruhu jen břevno.

Lyon, jenž v semifinále vyřadil svého francouzského rivala Paris Saint-Germain s brankářkou Barborou Votíkovou, je suverénně nejúspěšnějším týmem LM. V historické tabulce druhý Frankfurt má na kontě čtyři tituly.