Jak se stát zlatokopkou? Češky to naučí kurz s Mesarošovou

jaz
6. 11. 2014 10:48
Nový web láká na kurzy celebrit, které přes počítač naučí české ženy, jak si najít bohatého muže nebo dostat se do formy.
Jak se stát zlatokopkou?
Jak se stát zlatokopkou? | Foto: toplive.cz

Praha – Na českém internetu vznikl nový projekt, který se snaží přiblížit svět českých celebrit běžným smrtelníkům a nabízí ženám kuriózní kurzy. Jedním z nich je i desetidílný online "výcvik", jak se stát zlatokopkou. Kurz vede devětadvacetiletá modelka Dominika Mesarošová.

"Účastníci se naučí, jak se o sebe starat, líčit, co nosit na sebe, jak si prověřit chlapa a spoustu dalších věcí. Určitě se mají na co těšit,“ řekla Dominika v propagačním videu. Absolventky si podle všeho osvojí "finty, které zvýší jejich úspěšnost, a objeví tajemství úspěchu dam z vyšší společnosti".

Původně vyučená kadeřnice Mesarošová je známá svými plastickými operacemi a také vztahy s bohatými muži. Svou kariéru odstartovala v roce 2008, kdy pózovala pro pánský časopis Playboy, a byla vyhledávanou modelkou spodního prádla.

Před pár lety spustila vlastní modelingový projekt s názvem Poleť s Dominikou Mesarošovou k moři. Během sedmidenního kurzu s pobytem u moře učí mladé dívky, jak být modelkou a obstát v showbyznysu.

Za novým projektem lákajícím na české celebrity stojí Michael Zima, jenž na webu TopLive nabízí kromě zlatokopek i online fyzický trénink na zlepšení kondice pod vedením modelky Hany Mašlíkové.

 

Právě se děje

Další zprávy