Jak se stát zlatokopkou? Češky to naučí kurz s Mesarošovou

jaz
6. 11. 2014 10:48
Nový web láká na kurzy celebrit, které přes počítač naučí české ženy, jak si najít bohatého muže nebo dostat se do formy.
Jak se stát zlatokopkou?
Jak se stát zlatokopkou? | Foto: toplive.cz

Praha – Na českém internetu vznikl nový projekt, který se snaží přiblížit svět českých celebrit běžným smrtelníkům a nabízí ženám kuriózní kurzy. Jedním z nich je i desetidílný online "výcvik", jak se stát zlatokopkou. Kurz vede devětadvacetiletá modelka Dominika Mesarošová.

"Účastníci se naučí, jak se o sebe starat, líčit, co nosit na sebe, jak si prověřit chlapa a spoustu dalších věcí. Určitě se mají na co těšit,“ řekla Dominika v propagačním videu. Absolventky si podle všeho osvojí "finty, které zvýší jejich úspěšnost, a objeví tajemství úspěchu dam z vyšší společnosti".

Původně vyučená kadeřnice Mesarošová je známá svými plastickými operacemi a také vztahy s bohatými muži. Svou kariéru odstartovala v roce 2008, kdy pózovala pro pánský časopis Playboy, a byla vyhledávanou modelkou spodního prádla.

Před pár lety spustila vlastní modelingový projekt s názvem Poleť s Dominikou Mesarošovou k moři. Během sedmidenního kurzu s pobytem u moře učí mladé dívky, jak být modelkou a obstát v showbyznysu.

Za novým projektem lákajícím na české celebrity stojí Michael Zima, jenž na webu TopLive nabízí kromě zlatokopek i online fyzický trénink na zlepšení kondice pod vedením modelky Hany Mašlíkové.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 6 hodinami

Obyvatelé San Marina se v referendu vyslovili pro legalizaci potratů

Obyvatelé San Marina se v nedělním referendu velkou většinou hlasů vyslovili pro legalizaci potratů. Na základě konečných výsledků o tom s odvoláním na místní média informovala agentura AP. Interrupce zde budou povoleny během prvních 12 týdnů těhotenství, v případě ohrožení života či psychického zdraví ženy i po tomto období. Maličký, převážně katolický stát obklopený Itálií byl jedním z posledních v Evropě, který potraty zcela zakazoval.

Podle konečných výsledků hlasovalo pro legalizaci interrupcí 77 procent voličů. Účast podle agentury APA činila 41 procent z více než 35 tisíc oprávněných voličů.

Zákaz interrupcí v San Marinu platil už od roku 1865. Tamní ženy proto cestovaly kvůli tomuto zákroku do Itálie, kde jsou potraty legální od roku 1978. Pokud obyvatelé San Marina podstoupí v Itálii jiné lékařské zákroky, které v jejich vlasti nejsou dostupné - jako kupříkladu transplantace - veřejný zdravotnický systém náklady proplatí. To však neplatí pro potraty, jelikož je stát považuje za nelegální.

Zdroj: ČTK
před 8 hodinami

Írán nedodržel plně dohodu o monitorování svých jaderných provozů, tvrdí Mezinárodní agentura pro atomovou energii

Írán v plném rozsahu nedodržel dohodu o monitorování svých jaderných provozů, kterou před dvěma týdny uzavřel s Mezinárodní agenturou pro atomovou energii (MAAE). Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na nedělní prohlášení MAAE, podle nějž Teherán nepustil inspektory do jednoho ze svých zařízení.

Írán v dohodě z 12. září podle MAAE umožnil jejím inspektorům nainstalovat nové paměťové karty do sledovacích kamer a pokračovat v monitorování íránských jaderných aktivit. V praxi to ale nedovolil v zařízení na výrobu součástek centrifug v Karadži, dodala agentura se sídlem ve Vídni.

MAAE uzavřením dohody o obsluze monitorovacích zařízení podle dřívějšího prohlášení Grossiho vyřešila svůj nejnaléhavější problém s Íránem, čímž byl vytvořen prostor pro širší diplomatické úsilí. Ředitel ale zdůraznil, že obě strany k trvalému řešení monitorování íránských jaderných zařízení dosud nedospěly.

Zdroj: ČTK
před 8 hodinami

Seemanová vylepšila v Neapoli další dva české rekordy

Plavkyně Barbora Seemanová na mezinárodní lize ISL v Neapoli vylepšila další dva své české rekordy. Sto metrů volný způsob zvládla v krátkém bazénu za 52,31 sekundy a její maximum na 200 metrů kraul má nově hodnotu 1:53,31.

Jednadvacetiletá reprezentantka, jež v týmové soutěži hájí barvy maďarského týmu Iron, dnes zaplavala další dva rekordy po sobotní čtyřstovce. Z dosavadního nejlepšího času na stovce z 9. září ubrala šest setin, na dvoustovce se zlepšila oproti dosavadnímu rekordu z prosince 2019 z Glasgow o 52 setin.

Zdroj: ČTK
Další zprávy