"Výbuch" moderátorky v živém vstupu. Opakovaný trapas hosta ji definitivně odboural

Kristýna Pružinová Kristýna Pružinová
23. 3. 2023 14:13
Australan Mark Borlace bojoval ve vysílání tamní televize 9News Adelaide s hledáním správného pozadí při svém online vstupu. Po pár minutách snažení ale omylem zvolil filtr, díky němuž mu na hlavě přistál miniaturní klobouček ve tvaru pizzy. Moderátorka se v tu chvíli neudržela a vybuchla smíchy. Jejich příhoda se nyní stala hitem sociálních sítí.
Host omylem zvolil filtr, díky němuž mu na hlavě přistál miniaturní klobouček ve tvaru pizzy. | Video: 9News Adelaide

Borlace, který působí v automobilové společnosti Royal Automobile Association, vystoupil v pořadu australské televize v úterý přes platformu Zoom. S moderátorkou Alice Monfriesovou se spojil ve chvíli, když se pokoušel najít správný filtr, který by na hovoru jeho pozadí jen rozmazal. Po usilovném snažení si ale místo toho nejprve nastavil fotografii dívky myjící auto a poté obrázek muže potápějícího se s želvou.

"Studiové efekty… Jak se vrátím k rozmazání? Videové filtry," přemýšlel nahlas Borlace, když si najednou moderátorka všimla, jaké faux pas se jejímu hostovi omylem povedlo. Místo rozmazání pozadí se mu na hlavě objevila emoji ve tvaru pizzy. V tu chvíli se moderátorka začala chichotat a svůj smích nemohla ovládnout.

"Dobře, odhlásím se a hned se zase přihlásím," řekl Borlace poté, co si svého kloboučku také všiml. "Dobře. Skvělé!" odvětila mu moderátorka, která si již začala utírat slzy. Po odhlášení hosta pak propukla v ještě větší smích, který nemohla zastavit.

Sestřih jejich příhody zveřejnila australská televize na svých sociálních sítích. V popisku u videa, které se brzy virálně rozšířilo a dostalo se i na stránky světových médií, stanice vtipkovala, že moderátorka se stále ještě nemůže přestat smát.

Z Borlace si poté udělala legraci i jeho vlastní manželka. Vyrobila mu reálný pizza klobouček, který mu do firmy, v níž její muž působí jako vrcholový manažer, přinesla. Fotografie, jak ve vtipné pokrývce hlavy pracuje, pak jeho kolegové zveřejnili na sociálních sítích.

Video: Nejsem kočka, ujišťoval právník při videokonferenci. Zapomněl vypnout roztomilý filtr (10. 2. 2021)

Sekce nejmilejší patálie se Zoomem: Já nejsem kočka, opravdu ne, ujišťuje texaský právník soudce | Video: 394th District Court of Texas
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy