"Výbuch" moderátorky v živém vstupu. Opakovaný trapas hosta ji definitivně odboural

Kristýna Pružinová Kristýna Pružinová
23. 3. 2023 14:13
Australan Mark Borlace bojoval ve vysílání tamní televize 9News Adelaide s hledáním správného pozadí při svém online vstupu. Po pár minutách snažení ale omylem zvolil filtr, díky němuž mu na hlavě přistál miniaturní klobouček ve tvaru pizzy. Moderátorka se v tu chvíli neudržela a vybuchla smíchy. Jejich příhoda se nyní stala hitem sociálních sítí.
Host omylem zvolil filtr, díky němuž mu na hlavě přistál miniaturní klobouček ve tvaru pizzy. | Video: 9News Adelaide

Borlace, který působí v automobilové společnosti Royal Automobile Association, vystoupil v pořadu australské televize v úterý přes platformu Zoom. S moderátorkou Alice Monfriesovou se spojil ve chvíli, když se pokoušel najít správný filtr, který by na hovoru jeho pozadí jen rozmazal. Po usilovném snažení si ale místo toho nejprve nastavil fotografii dívky myjící auto a poté obrázek muže potápějícího se s želvou.

"Studiové efekty… Jak se vrátím k rozmazání? Videové filtry," přemýšlel nahlas Borlace, když si najednou moderátorka všimla, jaké faux pas se jejímu hostovi omylem povedlo. Místo rozmazání pozadí se mu na hlavě objevila emoji ve tvaru pizzy. V tu chvíli se moderátorka začala chichotat a svůj smích nemohla ovládnout.

"Dobře, odhlásím se a hned se zase přihlásím," řekl Borlace poté, co si svého kloboučku také všiml. "Dobře. Skvělé!" odvětila mu moderátorka, která si již začala utírat slzy. Po odhlášení hosta pak propukla v ještě větší smích, který nemohla zastavit.

Sestřih jejich příhody zveřejnila australská televize na svých sociálních sítích. V popisku u videa, které se brzy virálně rozšířilo a dostalo se i na stránky světových médií, stanice vtipkovala, že moderátorka se stále ještě nemůže přestat smát.

Z Borlace si poté udělala legraci i jeho vlastní manželka. Vyrobila mu reálný pizza klobouček, který mu do firmy, v níž její muž působí jako vrcholový manažer, přinesla. Fotografie, jak ve vtipné pokrývce hlavy pracuje, pak jeho kolegové zveřejnili na sociálních sítích.

Video: Nejsem kočka, ujišťoval právník při videokonferenci. Zapomněl vypnout roztomilý filtr (10. 2. 2021)

Sekce nejmilejší patálie se Zoomem: Já nejsem kočka, opravdu ne, ujišťuje texaský právník soudce | Video: 394th District Court of Texas
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 19 minutami

Odbory zřídily celostátní stávkový výbor. Svazy uspořádají akce v červnu

Odboráři z Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) zřídili dnes celostátní stávkový výbor. Jsou připraveni případně k celorepublikovému protestu proti vládnímu balíčku opatření k ozdravení financí. Od 26. do 30. června pak jednotlivé svazy a organizace mohou pořádat své protestní akce. Dohodl se na tom sněm ČMKOS. Po jednání to novinářům řekl předák Josef Středula.

ČMKOS je největší odborová centrála v zemi. Zastřešuje 31 svazů s asi 270.000 členů. Odboráři vyzvali kabinet k jednání. Kritizovali ho za to, že s nimi o záměrech předem nedebatoval a na zaslání připomínek k novelám téměř šesti desítek zákonů dal jen pět pracovních dnů. Předáci nesouhlasí se změnami DPH, snížením sumy na platy či obnovením nemocenského pojištění pro zaměstnance. Navrhují svých 12 kroků k ozdravení rozpočtu.

Zdroj: ČTK
před 30 minutami

Ratifikaci Istanbulské úmluvy vláda projedná zřejmě až v polovině června

Vláda ve středu nebude rozhodovat o postoupení Istanbulské úmluvy k ratifikaci. Věc projedná zřejmě 14. června, uvedl bez dalších podrobností mluvčí ministerstva spravedlnosti Vladimír Řepka. Předchozí vlády ratifikaci dokumentu odsouvaly kvůli kontroverzím, které text budí. Úmluva z roku 2011 odsuzuje domácí násilí, sexuální obtěžování, znásilnění, nucené sňatky, takzvané zločiny ze cti či mrzačení genitálií.

Kabinetu Petra Fialy (ODS) zaslalo ministerstvo spravedlnosti návrh minulé pondělí, na následné středeční jednání ale zařazen nebyl. Blažek tehdy uvedl, že očekává, že se tak stane za týden. Ministři ve středu rozhodli pouze o tom, že při jednání Evropské unie o přijetí Istanbulské úmluvy by se měl český zástupce zdržet.

Dokument v Česku vyvolává rozporuplné reakce, a to i mezi představiteli vládní koalice. Odmítají ho konzervativci či sedm křesťanských církví. Zastánci úmluvy uvádějí, že pomůže zlepšit pomoc obětem a představuje i symbol, že násilí je v Česku nepřijatelné. Podle ženských organizací je úmluva terčem dezinformační kampaně některých spolků i jednotlivců.

Zdroj: ČTK
Další zprávy