FOTO Muzeum trapných a bizarních rodinných fotografií

Podívejte se na nejtrapnější rodinné fotografie
Trapné rodinné fotografie
Trapné rodinné fotografie
Trapné rodinné fotografie
Trapné rodinné fotografie
Foto: awkwardfamilyphotos.com
jaz
3. 4. 2014 23:50
Američan vytvořil muzeum, ve kterém se návštěvníci mohou zasmát rodinným fotografiím lidí z celého světa.

Santa Monica – Mike Bender při jedné návštěvě rodičů narazil na fotografie ze svého dětství, které mu přišly natolik trapné a směšné, že se rozhodl nenechat si tu zábavu jen tak pro sebe.

Společně se svým kamarádem, scénáristou Dougem Chernackem, založili v roce 2009 muzeum v Kalifornii, kam jim lidé posílali své nevydařené kousky ze svých domácích archivů.

The California Heritage Museum se nachází v obyčejném rodinném domě, kde po stěnách visí velké rámy s více jak 200 fotografiemi.

Muzeum má některé vystavované exponáty zveřejněné také na svých webových stránkách, ukázku si můžete prohlédnou ve fotogalerii. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Hokejisté začnou olympijský turnaj v Pekingu 9. února proti Dánsku

Čeští hokejisté vstoupí do olympijského turnaje v Pekingu ve středu 9. února ve 14:10 SEČ proti Dánsku. O dva dny později čeká svěřence trenéra Filipa Pešána v základní skupině B od 9:40 SEČ souboj se Švýcarskem a v sobotu 12. února ve 14:10 SEČ nastoupí proti Rusku. Program dnes zveřejnila Mezinárodní hokejová federace na kongresu v Petrohradu, jehož součástí bude v sobotu i volba nového prezidenta. Mezi pěti kandidáty na nástupce Reného Fasela je také český zástupce Petr Bříza.

Duel českých hokejistů s Dánskem bude druhým v pořadí turnaje. Předcházet mu bude v National Indoor Stadium v Pekingu od 9:40 souboj Ruska se Švýcarskem. O den později se odehrají první duely skupiny C Švédsko - Lotyšsko (5:10 SEČ) a Finsko - Slovensko (9:40) a program uzavře ve 14:10 SEČ vystoupení domácí Číny proti Spojeným státům americkým také v National Indoor Stadium pro 18.000 fanoušků. Kanadu také v "áčku" čeká první zápas ve stejný čas ve Wukesong Sport Centre s kapacitou ještě o tisíc míst vyšší.

Základní skupiny skončí 13. února a po dnu volna budou v úterý 15. února následovat kvalifikační zápasy předkola play off. Již den poté přijde na řadu čtvrtfinále, do něhož postoupí přímo vítězové skupin, nejlepší celek z druhých míst a lepší celky z předkola. Po dalším dni volna se uskuteční semifinále. O bronz se bude hrát v sobotu 19. února od 14:10. Nový olympijský vítěz bude znám v neděli 20. února, finále se odehraje od 5:10 SEČ.

Zdroj: ČTK
Další zprávy