FOTO Muzeum trapných a bizarních rodinných fotografií

Podívejte se na nejtrapnější rodinné fotografie
Trapné rodinné fotografie
Trapné rodinné fotografie
Trapné rodinné fotografie
Trapné rodinné fotografie
Foto: awkwardfamilyphotos.com
jaz
3. 4. 2014 23:50
Američan vytvořil muzeum, ve kterém se návštěvníci mohou zasmát rodinným fotografiím lidí z celého světa.

Santa Monica – Mike Bender při jedné návštěvě rodičů narazil na fotografie ze svého dětství, které mu přišly natolik trapné a směšné, že se rozhodl nenechat si tu zábavu jen tak pro sebe.

Společně se svým kamarádem, scénáristou Dougem Chernackem, založili v roce 2009 muzeum v Kalifornii, kam jim lidé posílali své nevydařené kousky ze svých domácích archivů.

The California Heritage Museum se nachází v obyčejném rodinném domě, kde po stěnách visí velké rámy s více jak 200 fotografiemi.

Muzeum má některé vystavované exponáty zveřejněné také na svých webových stránkách, ukázku si můžete prohlédnou ve fotogalerii. 

 

Právě se děje

před 22 minutami

Lezec Ondra postoupil na SP v boulderingu do finále

Sportovní lezec Adam Ondra postoupil v Meiringenu na Světovém poháru v boulderingu z prvního místa do večerního finále. Po pátečním triumfu ve své kvalifikační skupině dnes na čtyřech semifinálových cestách třikrát dosáhl na vrchol, žádný z jeho 19 soupeřů nezaznamenal top více než dvakrát.

S českou olympijskou nadějí a mistrem světa v boulderingu z roku 2014 postoupili do závěrečných bojů čtyři Japonci - Tomoaki Takata, Jošiuki Ogata, Sohta Amagasa a Kokoro Fudžii - a Američan Nathaniel Coleman. Finále začne ve Švýcarsku v 19:00.

Ondra v disciplíně bouldering obhajuje konečné druhé místo z ročníku 2019, pohárové pořadí ovládl v roce 2010. V minulé sezoně SP se kvůli pandemii koronaviru uskutečnil jen jeden závod v lezení na obtížnost, který Ondra v Brianconu v roli obhájce pohárového prvenství v disciplíně vyhrál.

Zdroj: ČTK
Další zprávy