Kuriózní žaloba: Domov důchodců objednal seniorům striptéra

jaz
13. 4. 2014 21:20
V New Yorku pořídil dům s pečovatelskou službou svým klientům pro povyražení striptéra. To se ale nezdálo synovi jedné z obyvatelek a podal na zařízení žalobu.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

Long Island – Když přišel Franklin Youngblood začátkem tohoto roku na návštěvu za svou matkou Bernice, pobouřila ho fotografie, kterou u ní našel.

Byla na ní vyfocená jeho matka v dosti choulostivé situaci, jak strká bankovky za spodní prádlo svalnatého striptéra. Pobouřený muž konfrontoval přítomnou sestru, která ale tvrdila, že domov poskytl tento druh zábavy svým klientům v dobré víře.

Znechucený Franklin ale tvrdí, že matka není schopna domyslet vážnost situace a postrádá mentální i fyzické schopnosti, kterými se mohla tomuto lascivnímu tanci bránit.

"Bernice Youngblood byla 85 let křesťankou a těžce pracující a dámou. A teď je poskvrněna," řekl NY Post rodinný právník.

Pana Youngblooda na celé věci ještě pohoršuje, že žena rozhazovala peníze, které měly být uzamčeny mimo její dosah. O tyto finance se totiž po její smrti měl rozdělit se svými sourozenci.

 

Právě se děje

Další zprávy