VIDEO Sex v Soči: Olympijská vesnice je místem hříchu

jaz
17. 2. 2014 23:00
Olympiáda v Soči se kromě sportu nese i v duchu sexuálních radovánek. Na to konto vznikají i podařené parodie ve formě reportáží z "olympijské vesnice hříchu".
VIDEO Parodie na sexuální život sportovců (olympiáda v Sochi 2014) | Video: youtube

Soči - Zimní olympijské hry nejsou jen o sportovních výkonech a světových rekordech. Olympijská vesnička se po nocích podle mnohých sportovců otřásá v základech a na toto konto vznikají velmi pikantní parodie.

Divoké orgie na pokojích i mimo ně potvrzují samotní účastníci. Americký snowboardista Sage Kotsenburg například lituje, že už je z olympiády zpátky doma. "Ke konci týdne byli lidé na pokojích docela hluční," dodal pro server TMZ sportovec.

V oblibě je i mobilní aplikace Tinder, díky které se sportovci anonymně v olympijském areálu seznamují a párují. Na hrách v Londýně oproti tomu kolabovala síť Grindr, kterou hojně využívali homosexuální závodníci.

Na sexuální život v olympijských vesnicích vznikly také odvážné parodie. Jednu z nich vytvořilo satirické seskupení The Onion, jejichž video má na YouTube už více jak dva miliony zhlédnutí.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Biden se pustil do boje se změnami klimatu, zastavil pronájem půdy k těžbě ropy

Americký prezident Joe Biden ve středu podpisem exekutivních příkazů zahájil realizaci svého plánu postavit se změnám klimatu a učinit z "klimatické krize" téma pro velkou část federální vlády. Nařídil například ministerstvu vnitra, aby v co největší míře pozastavilo uzavírání nových smluv o pronájmu federální půdy k těžbě ropy a plynu. Podle nového šéfa Bílého domu Spojené státy nemohou v souvislosti s ekologickými výzvami dál otálet.

Americká média před vystoupením prezidenta psala o zahájení "frontálního útoku" proti klimatickým změnám nebo o rychlém startu ambiciózního projektu nové administrativy. Během povolebního přechodného období Biden avizoval například rozsáhlé investice do "zelené infrastruktury" včetně vyčlenění dvou bilionů dolarů (43 bilionů Kč) na projekty kolem obnovitelných zdrojů.

Prvními konkrétními kroky na cestě za klimatickými cíli je sada dekretů, které podle Bidena pomohou nejen snížit emise skleníkových plynů, ale i vytvořit nová pracovní místa. Média si všímala především ohlášené "přestávky" od nových pronájmů federální půdy či pobřežních vod k těžbě ropy a zemního plynu. S tímto krokem se pojí také "důkladná revize" všech existujících nájemních kontraktů souvisejících se zpracováváním fosilních paliv.

Zdroj: ČTK
Další zprávy