VIDEO Sex v Soči: Olympijská vesnice je místem hříchu

jaz
17. 2. 2014 23:00
Olympiáda v Soči se kromě sportu nese i v duchu sexuálních radovánek. Na to konto vznikají i podařené parodie ve formě reportáží z "olympijské vesnice hříchu".
VIDEO Parodie na sexuální život sportovců (olympiáda v Sochi 2014) | Video: youtube

Soči - Zimní olympijské hry nejsou jen o sportovních výkonech a světových rekordech. Olympijská vesnička se po nocích podle mnohých sportovců otřásá v základech a na toto konto vznikají velmi pikantní parodie.

Divoké orgie na pokojích i mimo ně potvrzují samotní účastníci. Americký snowboardista Sage Kotsenburg například lituje, že už je z olympiády zpátky doma. "Ke konci týdne byli lidé na pokojích docela hluční," dodal pro server TMZ sportovec.

V oblibě je i mobilní aplikace Tinder, díky které se sportovci anonymně v olympijském areálu seznamují a párují. Na hrách v Londýně oproti tomu kolabovala síť Grindr, kterou hojně využívali homosexuální závodníci.

Na sexuální život v olympijských vesnicích vznikly také odvážné parodie. Jednu z nich vytvořilo satirické seskupení The Onion, jejichž video má na YouTube už více jak dva miliony zhlédnutí.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy