reklama
 
 

Chce vypadat jako Barbie. Chodí na hypnózu, aby byla hloupá

20. 2. 2014 17:30
Blondie Bennett zasvětila svůj život jedinému cíli. Aby vypadala jako panenka Barbie, podstoupila spoustu plastických operací i hypnózu.

Sacramento (Kalifornie) – Osmatřicetiletá Blondie Bennett jde tvrdě za svým cílem, chce totiž vypadat jako Barbie.

Kouzlu plastové panenky s ideálními tělesnými proporcemi, vosím pasem, dlouhýma štíhlýma nohama a velkým poprsím propadla stejně jako mnoho dalších dívek již v dětství. Na rozdíl od ostatních netoužila pouze si s ní hrát, ale taky stejně vypadat.

Podstoupila kvůli tomu řadu plastických operací. Kromě zvětšení poprsí si nechala do svého obličeje aplikovat i botox. Celkově za kosmetické zásahy zaplatila v přepočtu přes 830 tisíc korun.

Podobat se Barbie pouze fyzicky jí ale nestačí. Chce se kvůli mužům stát její věrohodnou kopií. Navštěvuje proto každý týden hypnoterapeutická sezení, aby se stala "hloupou".

"Chci, aby mě lidé viděli jako plastovou panenku, a být hloupá je velmi důležitou součástí," vysvětlila pro Mirror Online.

Umělohmotný vzhled a hlavně obří poprsí vyvolávají rozporuplné reakce. Navzdory posměchu ji na Twitteru sleduje přes 10 tisíc fanoušků.

autor: pej | 20. 2. 2014 17:30

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama