Český zpěvák baví bizarním vystoupením v X Factoru Velkou Británii. Roztančil i šokovanou porotu

Prokop Vodrážka Prokop Vodrážka
28. 6. 2016 15:50
Vystoupení českého soutěžícího v britské verzi pořadu X Factor se stalo ve Velké Británii hitem. Pětadvacetiletý Martin Beck v něm zpívá vlastní píseň Friday Night (Páteční večer), při které předvádí prapodivné taneční kreace. Podařilo se mu roztancovat i štáb soutěže včetně šéfa poroty Simona Cowella. Video na Facebooku pořadu vidělo za necelý den přes 300 tisíc lidí, další stovky tisíc ho zhlédly na YouTube.
Video:

Vystoupení českého soutěžícího v britské verzi zpěvácké show X Factor se stalo ve Velké Británii hitem. Pětadvacetiletý mladík Martin Beck v něm zazpíval vlastní píseň Friday Night (Páteční večer), při které předvedl komické taneční kreace. Vše doplnil kouřostroj, jenž zahalil natáčecí studio do neprůhledného dýmu.

Video na facebookovém profilu pořadu vidělo za necelý den přes 300 tisíc lidí, další stovky tisíc ho zhlédly na YouTube.

"Jsem původem z České republiky, ale již pět let žiju v Londýně. Přijel jsem si sem splnit své cíle a sny a tvrdě na tom pracuju," představil se. "V životě pořád dřu, pracuju jako instruktor v posilovně a manažer v McDonaldu," dodal před porotou, ve které sedí třeba Sharon Osbourne nebo zpěvačka Nicole Scherzinger ze skupiny Pussycat Dolls.  

Přestože úvod jeho vystoupení budil mezi členy poroty rozpaky, nakonec se mu podařilo roztancovat i členy štábu a samotnou porotu v čele se Simonem Cowellem

Z videa není jasné, jestli v soutěži postoupil do dalšího kola. To neprozradil ani sám Beck, který Aktuálně.cz sdělil, že je vázán mlčenlivostí. "Nemyslím si, že se mi někdo směje, chovají se ke mně jako ke hvězdě. Všichni milují moji písničku, což jste viděl na videu," odpověděl zpěvák na otázku, jestli mu nevadí, že je lidem spíše pro smích. Zároveň se pochlubil, že reklama na soutěž běžela i při fotbalovém utkání Anglie proti Islandu, což bere za svůj vlastní úspěch. "Jelikož jsem nejlepší na show, tak věřím, že do roka a do dne budu úplně jinde," dodal.

Hudební masakr

Fanoušci hudebních bizarností mohou Martina Becka znát z internetového pořadu televize Stream Hudební masakry. Jeho moderátor Jarda Konáš v něm poukazuje na to, že se Beck chlubí svými úspěchy v zahraničních rádiích a soutěžích. Své promo staví mimo jiné na tom, že jako první Čech získal "prestižní" ocenění Akademia Awards.

K jejímu získání přitom stačí zaslat přes webové stránky píseň a finanční obnos.

"Myslím, že pán má sám se sebou nějaký problém, a tak se ho snaží léčit na druhých," okomentoval Beck názory a vyjádření Jardy Konáše.

Konáš však není jediný, kdo považuje jeho vystoupení za zvláštní. "Díky bohu za Brexit. Británie tak příště nebude muset tyhle věci poslouchat," napsala do komentářů pod videem jedna z uživatelek. "Ať si ten hoch vzal cokoliv, půlka by stačila," dodává další.

 

Právě se děje

Další zprávy