Český youtuber baví svět. Píseň devítiletého chlapce o hře Pokémon Go zaujala i hvězdu internetu

pv
11. 8. 2016 12:00
Devítiletý český youtuber Misha dobývá svět. Jeho nejnovější píseň o mobilní hře Pokémon Go zaujala nejenom české publikum, její rytmus baví diváky i v zahraničí. Na Twitteru ji sdílel nejúspěšnější youtuber současnosti PewDiePie, objevila se i na webové stránce 9GAG, která shromažďuje internetové memy a virály. Chytlavou píseň s neustále se opakujícím refrénem "I play Pokémon Go everyday" (Hraji Pokémon Go každý den) vidělo od jejího vydání více než dva a půl milionu lidí. Nejedná se o první hit devítiletého chlapce, již dříve nazpíval písně o hrách Minecraft, League of Legends nebo Hearthstone. Jeho kanál na Youtube sleduje 165 tisíc lidí a má více než 24 milionů zhlédnutí.
Video:

O YouTube kanálu Mishovy šílenosti psal i časopis Respekt, přečtěte si článek, jak poklidný život Florianových změnil úspěch nejmladšího syna na YouTube.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Polská PiS žádá přepočítání hlasů senátních v šesti obvodech, kde její kandidáti neuspěli

Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v pondělí požádala polský nejvyšší soud o přepočítání hlasů v několika volebních obvodech, kde předminulou neděli neuspěli její kandidáti na senátory poměrně malým rozdílem hlasů. PiS podle televize TVN 24 zatím požádala o přepočítání hlasů v šesti obvodech, kde údajně byla jako neplatná vyřazena část hlasů. V Polsku o půlnoci vyprší čas na námitky stran vůči volbám. PiS si v parlamentních volbách 13. října udržela většinu v dolní komoře parlamentu, Sejmu, ale přišla o většinu právě v senátu, což jí může komplikovat další vládnutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy