Barbie s puškou chce probudit v ženách hrdost a vlastenectví

FOTO Blond Američanka je milovnicí zbraní
Michelle Rovinsky alias Bunny Hunter
Michelle Rovinsky alias Bunny Hunter
Michelle Rovinsky alias Bunny Hunter
Michelle Rovinsky alias Bunny Hunter
Foto: Facebook / Michelle Rovinsky
jaz
7. 8. 2014 12:00
Američanka se nechává fotit a natáčet se zbraněmi a bojuje proti vymývání mozku celebritami.

Tampa (Florida) – Dvaatřicetiletá Michelle Rovinsky je štíhlá blondýna, která se už od dětství věnuje ne zrovna dívčímu koníčku. Její vášní jsou zbraně všeho druhu. "Sice vypadám jako panenka Barbie, ale to je pouze jedna ze zbraní v mém arzenálu. Jsem nadšenec do střelných zbraní a sebeobrany," píše Michelle na Facebooku, kde si nechává říkat Bunny Hunter.

Michelle je na střelnici jako doma.
Michelle je na střelnici jako doma. | Video: YouTube

Ve své sbírce zbraní má od běžných nožů, mačet a samurajských mečů i pistole a revolvery. Kromě toho prošla výcvikem přežití v divočině a tyto zkušenosti pravidelně sdílí i se svými fanoušky na sociálních sítích. Na YouTube kanálu jich má skoro 11 tisíc, na Facebooku čtyřikrát více.

Rodiče jsou na Bunny velmi hrdí

"Jsem bohabojná vlastenka a venkovská dívka, která se snaží obnovit tuto kdysi hrdou zemi z dob našich otců zakladatelů," vysvětluje. Jejím hlavním cílem je ovlivnit další ženy a probudit v nich hrdost a vlastenectví. Bunny Hunter je totiž přesvědčená, že současným dívkám vymývají mozek americké celebrity. Za příklad uvádí lascivní chování Kim Kardashian nebo zpěvačky Miley Cyrus

Foto: Facebook / Michelle Rovinsky

"V naší rodině je opravdu důležité, aby děti byly připravené na život a dokázaly se bránit, když by se ocitly v nebezpečí," řekl The Telegraph její jednasedmdesátiletý otec Tony, který předával dceři své zkušenosti ze služby v armádě. "Jsem na ni moc pyšný," dodal.

Bunny Hunter bere svoji misi smrtelně vážně, fanoušci ji však vnímají jako pozoruhodnou kuriozitu a místo odvážných názorů obdivují především její vzhled a pózy se zbraněmi. Právě arzenál, kterým se veřejně chlubí na Facebooku, je trnem v oku odpůrcům zbraní. "Opravdu nevěřím v právní předpisy na zbraně. Zbraň je jen nástroj. Je to jako zakázat vidličky v boji proti obezitě," vzkazuje Bunny.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Na Novém Zélandu byla dnes tři zemětřesení, hrozí cunami

Nový Zéland dnes zasáhlo již třetí zemětřesení, úřady varují před cunami a nařídily evakuaci některých oblastí, píše AFP. Zatím poslední dnešní zemětřesení, o síle 8,0 stupňů, zasáhlo Kermadekovy ostrovy.

Dříve během dneška seismologové ve stejné oblasti naměřili otřesy o síle 7,4 stupně. Brzy ráno tamního času zasáhly Nový Zéland o 900 kilometrů jinde otřesy o síle 7,2 stupně, píše agentura Reuters. Zatím nebyla hlášena žádná zranění ani škody na majetku.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

YouTube zruší omezení Trumpova účtu, až poleví hrozba násilností

Internetová platforma pro sdílení videí YouTube uvolní omezení uvalená na účet exprezidenta Donalda Trumpa až usoudí, že se snížilo nebezpečí násilných incidentů v USA. Podle agentury Reuters to dnes prohlásila šéfka stejnojmenné společnosti Susan Wojcickiová. YouTube zamezil Trumpově účtu nahrávat nová videa po útoku jeho příznivců na sídlo Kongresu na začátku ledna.

"Kanál zůstává nadále pozastavený kvůli rizikům podněcování násilí," řekla Wojcickiová v rozhovoru s organizací Atlantic Council. Středeční varování policie zajišťující ochranku Kapitolu ohledně možnosti nového útoku ozbrojenců na sídlo Kongresu jsou podle ní důkazem, že "nadále přetrvává zvýšené riziko násilností".

Na Trumpově youtubovém účtu lze nadále zhlížet dříve nahraná videa, není mu však umožněno nahrávat nová a platforma zablokovala možnost stávající nahrávky komentovat. YouTube na rozdíl od ostatních platforem udělil Trumpovi pouze důtku, k trvalému smazání účtu by musel dostat další dvě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy