Milenci se u Hradce Králové oddávali sexu v autě. Když sjelo pod led, šlo jim o život

ČTK ČTK
25. 1. 2016 18:00
Policisté z Hradce Králové zasahovali v sobotu u kuriózní nehody. Ze zamrzlého rybníka vyprošťovali automobil, který tam sjel při intimních hrátkách mladého páru. Těm se podle policejní mluvčí podařilo včas vskočit. Ke zdánlivé smůle měli však obrovské štěstí, neboť si tím pravděpodobně zachránili nejen zdraví, ale i život," uvedla mluvčí.
Nácvik záchrany v ledu
Nácvik záchrany v ledu | Foto: HZS Královéhradeckého kraje

Hradec Králové - Naprosto nečekaný adrenalin zažili při intimních radovánkách v automobilu zaparkovaném na břehu písníku v Plačicích na Hradecku jednatřicetiletý muž a o dva roky mladší žena.

Jeden z dvojice při hrátkách zavadil o řadicí páku a vůz se rozjel na zamrzlou vodní hladinu, kde se probořil. Oběma pasažérům se z auta podařilo vyskočit, sdělila mluvčí královéhradecké policie Lenka Burýšková.

Podle mluvčí dvojice k písníku přijela v sobotu odpoledne, kvůli mrazivému počasí nechala zapnutý motor. "Při hrátkách však neúmyslně jeden z nich zavadil o řadicí páku a vozidlo se rozjelo. Než se vozidlo propadlo ledem do vody, stačili z něj naštěstí vyskočit. Ke zdánlivé smůle měli však obrovské štěstí, neboť si tím pravděpodobně zachránili nejen zdraví, ale i život," uvedla mluvčí.

Policisté na místo vyjížděli v sobotu večer, společně s hasiči zjistili, že vůz je zhruba 15 metrů od břehu přibližně v pětimetrové hloubce. Policie případ zaevidovala jako škodní událost, potopený automobil vyprostili v neděli z ledové vody potápěči pardubických hasičů.

Mluvčí pardubických hasičů Vendula Horáková dnes ráno uvedla, že se řidička se svým spolujezdcem pravděpodobně rozhodli přejet zamrzlý písník.

 

Právě se děje

Další zprávy