Astrolog sestavil Zemanovi horoskop. Přijde pád a zdravotní problémy, prezidentem podruhé nebude

hrz
10. 5. 2016 12:31
Astrolog Jiří Kubík sestavil prezidentovi Miloši Zemanovi horoskop až do roku 2019. Z něj vyplývá, že od září ještě poroste Zemanova síla a popularita, od příštího roku však přijdou komplikace a konstelace pro volební rok 2018 na 99 procent nevypadají vůbec oslavně. V roce 2018 mu navíc předpovídá zásadní zdravotní problém.
"Miloš Zeman buď nebude vůbec kandidovat, nebo neuspěje," předpovídá astrolog a upozorňuje na zásadní zdravotní problém v roce 2018.
"Miloš Zeman buď nebude vůbec kandidovat, nebo neuspěje," předpovídá astrolog a upozorňuje na zásadní zdravotní problém v roce 2018. | Foto: Jakub Plíhal

Astrolog Jiří Kubík zveřejnil na YouTube video, v němž odpovídá na otázku "Co říkají hvězdy" na případnou kandidaturu Miloše Zemana v příštích prezidentských volbách.

Kubík nejprve rozebírá Zemanův základní horoskop, který ho charakterizuje jako člověka inteligentního, racionálního, pragmatického, s vyvinutou intuicí a analytickými schopnostmi, nicméně s minimem citových prvků.

JUDr. Jiří Kubík, MBA

Astrolog Jiří Kubík

Narodil se v roce 1977. Astrologii se věnuje od roku 1995, je členem České astrologické asociace a organizuje setkání Plzeňské astrologické skupiny. Profesionálně je poradensky činný od dubna 2000, od té doby prý zpracoval tisíce horoskopů. S astrologií začínal jako samouk a konzultacemi u exministra obrany Antonína Baudyše. Vychází z antických a středověkých astrologických knih přeložených do angličtiny. Pořádá astrologické přednášky a sám přednáší v rámci Astrologické společnosti ČR a na Dni s českou astrologií.

Zdroj: ceskaastrologie.cz

Na nejbližší období předvídá prezidentovi úspěch a další vzestup a růst popularity. V solárním horoskopu platném od září 2016 do září 2017 má totiž dle jeho slov Zeman "naprosto krásné a úžasné vlivy". "Následující rok bude pro Zemana úspěšný a lidé budou říkat, že má nové zvolení v kapse."

Pak však přijde úbytek energie a ekonomické problémy. "Uran je v opozici na Mars – šestý dům, dům zdraví," vysvětluje astrolog.

Ten sestavil i Zemanův horoskop od září 2017 do září 2018, tedy pro rok, kdy se mají konat nové prezidentské volby. Zatímco horoskop pro první volbu měl Zeman krásný, nyní bude "Saturn v prvním domě". "Je to o omezeních, překážkách, saturnský vliv může být také o zdraví," vysvětluje.

Když se solární horoskop přiloží na Zemanův základní horoskop, vůbec to podle astrologa nepůsobí jako konstelace úspěchu v prezidentských volbách. "Je to konstelace toho, že člověk zažívá zklamání, rozčarování, že něco bude jinak, než očekával. Toto na 99 procent nejsou oslavné konstelace, jaké byly při předchozí prezidentské volbě."

To potvrzuje Kubíkova předpověď po prvním zvolení, že Zeman je prezidentem jen na jedno období.

Ještě neradostněji působí pohled na solární horoskop, jenž bude fungovat od září 2018. "Ten už je opravdu drsný," říká Kubík s poukazem na to, že v horoskopu zásadním způsobem operují hned tři škůdci.

Když se solární horoskop pro rok 2018 přiloží na základní horoskop Miloše Zemana, první věc, která dle Kubíka zaujme, je skutečnost, že téma zdraví bude ten rok pro Zemana naprosto zásadní. K tomu se prý přidá neúspěch, zklamání a rozčarování.

Když se spočítá kompozitní horoskop pro Miloše Zemana a Českou republiku, ukáže se rozchod vztahu mezi Zemanem a státem. "Miloš Zeman buď nebude vůbec kandidovat, nebo neuspěje," předpovídá astrolog a upozorňuje na zásadní zdravotní problém v roce 2018. "Tady už to je úplně jasný," uzavírá Jiří Kubík.

Lidé se konečně cítí dost svobodní na to, aby řekli svůj názor. I to, že se do Parlamentu dostali fašisté, je dobře, říká Magda Vašáryová. | Video: Martin Veselovský
 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Summit EU se shodl na dosažení klimatické neutrality do roku 2050

Lídři zemí Evropské unie se dnes po dlouhém vyjednávání shodli, že EU bude do poloviny století klimaticky neutrální. Informoval o tom předseda Evropské rady Charles Michel. Podle informací ČTK obsahují závěry zmínku o jaderné energii jako součásti energetického mixu, kterou prosazovalo Česko. Dočasnou výjimku si podle diplomatických zdrojů vyjednalo Polsko.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Summit projednal víceletý rozpočet EU, shodu nenašel

Evropští lídři ve čtvrtek na bruselském summitu projednali návrh příštího víceletého rozpočtu Evropské unie. K textu předloženému finským předsednictvím má většina unijních zemí připomínky a k jednání se chtějí vrátit počátkem příštího roku. Podle informací ČTK uvažuje předseda Evropské rady Charles Michel o svolání mimořádného summitu na únor.

Prezidenti a premiéři se k otázce rozpočtu na období 2021 až 2027 dostali po neúspěšném podvečerním vyjednávání o klimatických závazcích. Na stole měli návrh, který již po zveřejnění sklidil kritiku od Evropské komise i většiny členských států. Finský text počítá s celkovým objemem rozpočtu ve výši 1,07 procenta hrubého národního důchodu (HND) EU. Zatímco komisi, která navrhovala 1,11 procenta, se nelíbí snížení celkového objemu rozpočtu, státy střední a jižní Evropy jsou rozladěny zejména poklesem peněz pro strukturální fondy. Západoevropské země pak namítají, že by se měl rozpočet i vzhledem k odchodu Británie jako čistého plátce snížit až na jedno procento.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Lídři EU se shodli na prodloužení sankcí vůči Rusku

Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie se dnes jednomyslně shodli na půlročním prodloužení hospodářských sankcí vůči Rusku. Oznámil to mluvčí předsedy Evropské rady Barend Leyts. Podle unijních lídrů Moskva stále nedodržuje mírové dohody z Minsku, které se týkají východu Ukrajiny ovládaného od roku 2014 separatisty a jejichž naplnění je podmínkou pro zrušení postihů.

Německá kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Emmanuel Macron informovali své kolegy o výsledcích pondělní pařížské vrcholné schůzky. Takzvaná normandská čtyřka tvořená ještě ruským prezidentem Vladimirem Putinem a jeho ukrajinským protějškem Volodymyrem Zelenským se v Paříži nedokázala shodnout na ukončení konfliktu na východě Ukrajiny. V oblasti Donbasu za více než pět let bojů mezi vojsky prozápadní vlády v Kyjevě a separatisty podporovanými Kremlem zemřelo na 13 000 lidí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy