Astrolog sestavil Zemanovi horoskop. Přijde pád a zdravotní problémy, prezidentem podruhé nebude

hrz
10. 5. 2016 12:31
Astrolog Jiří Kubík sestavil prezidentovi Miloši Zemanovi horoskop až do roku 2019. Z něj vyplývá, že od září ještě poroste Zemanova síla a popularita, od příštího roku však přijdou komplikace a konstelace pro volební rok 2018 na 99 procent nevypadají vůbec oslavně. V roce 2018 mu navíc předpovídá zásadní zdravotní problém.
"Miloš Zeman buď nebude vůbec kandidovat, nebo neuspěje," předpovídá astrolog a upozorňuje na zásadní zdravotní problém v roce 2018.
"Miloš Zeman buď nebude vůbec kandidovat, nebo neuspěje," předpovídá astrolog a upozorňuje na zásadní zdravotní problém v roce 2018. | Foto: Jakub Plíhal

Astrolog Jiří Kubík zveřejnil na YouTube video, v němž odpovídá na otázku "Co říkají hvězdy" na případnou kandidaturu Miloše Zemana v příštích prezidentských volbách.

Kubík nejprve rozebírá Zemanův základní horoskop, který ho charakterizuje jako člověka inteligentního, racionálního, pragmatického, s vyvinutou intuicí a analytickými schopnostmi, nicméně s minimem citových prvků.

JUDr. Jiří Kubík, MBA

Astrolog Jiří Kubík
Foto: ceskaastrologie.cz

Narodil se v roce 1977. Astrologii se věnuje od roku 1995, je členem České astrologické asociace a organizuje setkání Plzeňské astrologické skupiny. Profesionálně je poradensky činný od dubna 2000, od té doby prý zpracoval tisíce horoskopů. S astrologií začínal jako samouk a konzultacemi u exministra obrany Antonína Baudyše. Vychází z antických a středověkých astrologických knih přeložených do angličtiny. Pořádá astrologické přednášky a sám přednáší v rámci Astrologické společnosti ČR a na Dni s českou astrologií.

Zdroj: ceskaastrologie.cz

Na nejbližší období předvídá prezidentovi úspěch a další vzestup a růst popularity. V solárním horoskopu platném od září 2016 do září 2017 má totiž dle jeho slov Zeman "naprosto krásné a úžasné vlivy". "Následující rok bude pro Zemana úspěšný a lidé budou říkat, že má nové zvolení v kapse."

Pak však přijde úbytek energie a ekonomické problémy. "Uran je v opozici na Mars – šestý dům, dům zdraví," vysvětluje astrolog.

Ten sestavil i Zemanův horoskop od září 2017 do září 2018, tedy pro rok, kdy se mají konat nové prezidentské volby. Zatímco horoskop pro první volbu měl Zeman krásný, nyní bude "Saturn v prvním domě". "Je to o omezeních, překážkách, saturnský vliv může být také o zdraví," vysvětluje.

Když se solární horoskop přiloží na Zemanův základní horoskop, vůbec to podle astrologa nepůsobí jako konstelace úspěchu v prezidentských volbách. "Je to konstelace toho, že člověk zažívá zklamání, rozčarování, že něco bude jinak, než očekával. Toto na 99 procent nejsou oslavné konstelace, jaké byly při předchozí prezidentské volbě."

To potvrzuje Kubíkova předpověď po prvním zvolení, že Zeman je prezidentem jen na jedno období.

Ještě neradostněji působí pohled na solární horoskop, jenž bude fungovat od září 2018. "Ten už je opravdu drsný," říká Kubík s poukazem na to, že v horoskopu zásadním způsobem operují hned tři škůdci.

Když se solární horoskop pro rok 2018 přiloží na základní horoskop Miloše Zemana, první věc, která dle Kubíka zaujme, je skutečnost, že téma zdraví bude ten rok pro Zemana naprosto zásadní. K tomu se prý přidá neúspěch, zklamání a rozčarování.

Když se spočítá kompozitní horoskop pro Miloše Zemana a Českou republiku, ukáže se rozchod vztahu mezi Zemanem a státem. "Miloš Zeman buď nebude vůbec kandidovat, nebo neuspěje," předpovídá astrolog a upozorňuje na zásadní zdravotní problém v roce 2018. "Tady už to je úplně jasný," uzavírá Jiří Kubík.

Lidé se konečně cítí dost svobodní na to, aby řekli svůj názor. I to, že se do Parlamentu dostali fašisté, je dobře, říká Magda Vašáryová. | Video: Martin Veselovský
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 33 minutami

V lavině ve Vysokých Tatrách na Slovensku zemřeli dva horolezci

Dva horolezci zemřeli v neděli v lavině ve Vysokých Tatrách na Slovensku.Informovala o tom v pondělí místní horská záchranná služba. Skupinu tří horolezců zasáhla sněhová masa v oblasti ledopádů.

Pád laviny ohlásil záchranářům polský horolezec, kterého lavina částečně zasypala a který neměl kontakt se svými dvěma kolegy. Místo prohledali horští záchranáři. Pomocí lavinového vyhledávače lokalizovali nezvěstné horolezce, z laviny je pak vyhrabali už bez známek života. Následně pomohli částečně zasypanému muži a doprovodili ho do údolí.

Ve slovenských horách přišlo za loňský rok o život 56 lidí, což je výrazně více než v předchozích letech.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Vědci identifikovali vrak potopený u pobřeží Anglie, jde o válečnou loď ze 17. století

Vědcům se podařilo vyřešit záhadu obestírající původ lodi, která se v 17. století potopila u břehů Anglie s nákladem vybraného italského mramoru. Jak informoval zpravodajský server Daily Mail, vrak památkově chráněného plavidla u pobřeží Sussexu patří holandské válečné lodi Klein Hollandia.

Loď byla postavena v roce 1656 a vlastnila ji rotterdamská admiralita. Klein Hollandia se zapojila do všech velkých bitev druhé anglo-nizozemské války (1665-1667). V roce 1672 byla součástí loďstva admirála de Haese, které bylo posláno jako doprovod flotily ze Smyrny plující ze Středozemí přes Lamanšský průliv do Nizozemska.

U ostrova Wight lodě napadla anglická flotila pod velením admirála Holmese. Vypukla zuřivá bitva, při níž byla loď Klein Hollandia těžce poškozena a kapitán lodi Jan Van Nes byl zabit. Angličané loď dobyli, nalodili se na ni, ale krátce po té se Klein Hollandia potopila s anglickými i holandskými námořníky na palubě. Tato překvapivá akce, kterou provedla relativně malá anglická námořní jednotka, přispěla k začátku třetí anglo-nizozemské války.

Potopené plavidlo bylo objeveno v roce 2019. Ačkoli nebylo známo, o jakou loď se jedná, dostal vrak nejvyšší stupeň památkové ochrany. Výzkum prováděli během uplynulého roku odborníci z Británie i Nizozemska. Použili přitom důkazy, které z vraku vylovili profesionální i dobrovolní potápěči, stejně jako analýzu letokruhů z vzorků dřeva.

Zdroj: ČTK
Další zprávy