Astrolog sestavil Zemanovi horoskop. Přijde pád a zdravotní problémy, prezidentem podruhé nebude

hrz
10. 5. 2016 12:31
Astrolog Jiří Kubík sestavil prezidentovi Miloši Zemanovi horoskop až do roku 2019. Z něj vyplývá, že od září ještě poroste Zemanova síla a popularita, od příštího roku však přijdou komplikace a konstelace pro volební rok 2018 na 99 procent nevypadají vůbec oslavně. V roce 2018 mu navíc předpovídá zásadní zdravotní problém.
"Miloš Zeman buď nebude vůbec kandidovat, nebo neuspěje," předpovídá astrolog a upozorňuje na zásadní zdravotní problém v roce 2018.
"Miloš Zeman buď nebude vůbec kandidovat, nebo neuspěje," předpovídá astrolog a upozorňuje na zásadní zdravotní problém v roce 2018. | Foto: Jakub Plíhal

Astrolog Jiří Kubík zveřejnil na YouTube video, v němž odpovídá na otázku "Co říkají hvězdy" na případnou kandidaturu Miloše Zemana v příštích prezidentských volbách.

Kubík nejprve rozebírá Zemanův základní horoskop, který ho charakterizuje jako člověka inteligentního, racionálního, pragmatického, s vyvinutou intuicí a analytickými schopnostmi, nicméně s minimem citových prvků.

JUDr. Jiří Kubík, MBA

Astrolog Jiří Kubík

Narodil se v roce 1977. Astrologii se věnuje od roku 1995, je členem České astrologické asociace a organizuje setkání Plzeňské astrologické skupiny. Profesionálně je poradensky činný od dubna 2000, od té doby prý zpracoval tisíce horoskopů. S astrologií začínal jako samouk a konzultacemi u exministra obrany Antonína Baudyše. Vychází z antických a středověkých astrologických knih přeložených do angličtiny. Pořádá astrologické přednášky a sám přednáší v rámci Astrologické společnosti ČR a na Dni s českou astrologií.

Zdroj: ceskaastrologie.cz

Na nejbližší období předvídá prezidentovi úspěch a další vzestup a růst popularity. V solárním horoskopu platném od září 2016 do září 2017 má totiž dle jeho slov Zeman "naprosto krásné a úžasné vlivy". "Následující rok bude pro Zemana úspěšný a lidé budou říkat, že má nové zvolení v kapse."

Pak však přijde úbytek energie a ekonomické problémy. "Uran je v opozici na Mars – šestý dům, dům zdraví," vysvětluje astrolog.

Ten sestavil i Zemanův horoskop od září 2017 do září 2018, tedy pro rok, kdy se mají konat nové prezidentské volby. Zatímco horoskop pro první volbu měl Zeman krásný, nyní bude "Saturn v prvním domě". "Je to o omezeních, překážkách, saturnský vliv může být také o zdraví," vysvětluje.

Když se solární horoskop přiloží na Zemanův základní horoskop, vůbec to podle astrologa nepůsobí jako konstelace úspěchu v prezidentských volbách. "Je to konstelace toho, že člověk zažívá zklamání, rozčarování, že něco bude jinak, než očekával. Toto na 99 procent nejsou oslavné konstelace, jaké byly při předchozí prezidentské volbě."

To potvrzuje Kubíkova předpověď po prvním zvolení, že Zeman je prezidentem jen na jedno období.

Ještě neradostněji působí pohled na solární horoskop, jenž bude fungovat od září 2018. "Ten už je opravdu drsný," říká Kubík s poukazem na to, že v horoskopu zásadním způsobem operují hned tři škůdci.

Když se solární horoskop pro rok 2018 přiloží na základní horoskop Miloše Zemana, první věc, která dle Kubíka zaujme, je skutečnost, že téma zdraví bude ten rok pro Zemana naprosto zásadní. K tomu se prý přidá neúspěch, zklamání a rozčarování.

Když se spočítá kompozitní horoskop pro Miloše Zemana a Českou republiku, ukáže se rozchod vztahu mezi Zemanem a státem. "Miloš Zeman buď nebude vůbec kandidovat, nebo neuspěje," předpovídá astrolog a upozorňuje na zásadní zdravotní problém v roce 2018. "Tady už to je úplně jasný," uzavírá Jiří Kubík.

Lidé se konečně cítí dost svobodní na to, aby řekli svůj názor. I to, že se do Parlamentu dostali fašisté, je dobře, říká Magda Vašáryová. | Video: Martin Veselovský
 

Právě se děje

Aktualizováno před 4 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy