Adam a Eva se rozvádějí. Nazí zahradníci prodávají panství

jaz
17. 5. 2014 8:00
Známý pár z Anglie, který se proslavil kouzelnou zahradou a nudismem, se po pěti letech od svatby rozvádí.
Foto: Profimédia.cz

Wiltshire – Ian a Barbara Pollard si ze svého koníčku udělali živnost a díky svému nahému životnímu stylu je znala celá Anglie. Natáčeli televizní pořady a ročně do jejich zahrady zavítaly tisíce návštěvníků. Nádherný ráj na zemi, který nazí s láskou opečovávali, teď ale zavírá své brány a hledá si nového majitele.

Manželé se potkali před třiceti lety, u oltáře si řekli své ano teprve nedávno. V roce 1994 si spolu pořídili bývalý klášter z 16. století a léta pracovali na proměně jeho zahrad v pozemský ráj.

Po zahradě se mohou turisté projít nazí
Po zahradě se mohou turisté projít nazí | Video: YouTube

Trable v ráji

Dokonalý anglický trávník, sochy, okrasné jezírko, vodopády a mnohem více je k vidění v Abbey house Gardens, který pod jejich rukama jen vzkvétal. Od otevření nudistické zahrady navštívilo Wiltshire na půl milionu turistů, z čehož mělo radost i samotné městečko. Představa, že by se zahrada veřejnosti zavřela, je pro mnohé místní nepředstavitelná.

Záhy po svatbě ale idylku vystřídaly problémy a třiašedesátiletá Barbara se nejprve odstěhovala do jiné části dvanáctipokojového domu. Před třemi měsíci ale odešla nadobro a zažádala o rozvod. Důvod byl prý jednoduchý. Ian je sukničkář a alkoholik, což sám zahrádkář popírá.

"Jediné, co mohu říci, je, že Ian a já jsme velmi odlišní lidé se společnými zájmy," řekla Daily Mail Barbara.

Nepomohl ani rodinný poradce. Protože si Ian nemůže dovolit manželku vyplatit a pokračovat v zahradničení, musí oblíbené sídlo nudistů prodat.

 

Právě se děje

Další zprávy